100 doların altında bir Skymee Petalk AI Köpek Kamerası Alın

100 doların altında bir Skymee Petalk AI Köpek Kamerası Alın

İşteyken veya gece dışarıdayken evcil hayvanlarımızdan uzak durmak zor olabilir. Sadece biz onları özlemiyoruz, onlar da bizi, onların da başı belaya girebilir. Skymee Petalk AI Köpek Kamerası bu konuda yardımcı olabilir. Sadece evcil hayvanlara göz kulak olmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda iyi olduklarında onlara hak ettikleri bir muameleyi de verebilir.

1080p Full HD kamera, 4x yakınlaştırma ve gece görüşüne sahip olduğundan, yalnızca siz yokken köpeğinize göz kulak olmakla kalmaz, aynı zamanda geceleri de göz kulak olabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve video çekme ve kaydetme özelliğine de sahiptir. Kurulum yeterince kolaydır. Sadece bir uygulama indirmeyi ve Wi-Fi üzerinden bağlanmayı gerektirir. Sert dış kasadan imal edilmiş olup, çiğneme ve çizilmeden kaynaklanan hasarları önler.

Skymee Petalk AI Köpek Kamerasında ayrıca köpeğinizle konuşabilmeniz ve ayrıca havladığını, hırladığını veya sızlandığını duyabilmeniz için iki yönlü ses vardır. Kamera ayrıca hareket algılama ile uyaracak ve köpeğinizin hareket edip etmediğini size bildirecektir. Alexa ile de çalışır.

Köpeğiniz iyi olduğunda, onu ödüllendirmek istersiniz. Bunu, kameranın ona bir ziyafet vermesini sağlayarak yapabilirsiniz. Bu, ona ödül töreninden sonra koşarken de biraz aktivite verir. Onu rahatlatmak için uygulamada izlerken köpek de bir gösterge ışığı görecektir.

Ailenizdeki herkes, hesabınızın oturum açma bilgilerini sekiz cihaza kadar paylaşabileceğiniz için köpeğinize göz kulak olmaya da yardımcı olabilir. Fotoğraf ve videolar da platform üzerinden paylaşılabilir.

Kuponu Amazon’da kesip 20 $ tasarruf edin ve köpek kamerasını sadece 99,98 $’a alın.

Skymee Petalk AI Köpek Kamerası

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*