100$’dan Daha Düşük Bir Fiyata Insignia 24″ Smart HD TV Alın

100$’dan Daha Düşük Bir Fiyata Insignia 24″ Smart HD TV Alın

En son gişe rekorları kıran filmleri kontrol etmek için sinemaya dönmeye başlamış olsanız bile, hiçbir şey evdeki en rahat koltuğunuzda dinlenmek ve en sevdiğiniz filmleri izlemek veya en yeni epizodik TV dizilerini izlemek gibisi olamaz. Kış aylarınızı böyle geçirmek istiyorsanız, 100 doların altında bir fiyata alabileceğiniz Insignia 24DF310NA21 24″ Smart HD TV’ye göz atın.

Bu TV’yi “akıllı” yapan şey, Alexa ve sesli kumandayla birlikte gönderilmesidir. Alexa’dan en sevdiğiniz TV ve filmleri aramasını, müzik çalmasını, oyunu izlemesini, uygulamaları başlatmasını ve hatta diğer akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmesini isteyin. Fişe takıp Wi-Fi’nize bağlanmaktan başka kurulum için fazla bir şey yok. Bundan sonra sadece rahatlamanız ve yeni akıllı TV’nizin keyfini çıkarmaya başlamanız gerekiyor.

500.000’den fazla akışlı TV bölümü ve film ile binlerce kanal, uygulama ve Alexa becerisinden hepsine erişebilirsiniz. Ek olarak, kablosuz TV, Sling TV, DirectTV Now ve diğerleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olduğundan yerel haberlerinizi, hava durumunu ve diğer favorilerinizi yakalamaya devam edebilirsiniz. Hepsini tek bir yerde toplayın.

Insignia 24″ Smart HD TV, gerçeğe yakın ayrıntılar, zengin kontrast ve parlak renkler ile Full HD görüntü kalitesine sahiptir. Dört çekirdekli bir CPU/çok çekirdekli GPU, sete güç vererek anında arama sonuçları ve akıcı yanıt verme ile hız ve performans sağlar. Çift bantlı Wi-FI, üç HDMI girişi ve diğer seçenekler, kolayca bağlanmanıza olanak tanır. Hatırlamanıza ve bağlı cihazlarınızın her biri için ayarları yapmanıza yardımcı olması için bağlantıları yeniden adlandırarak özelleştirin.

Bu akıllı TV’den 70$’a ve sadece 99,99$’a alın. Biraz daha büyütmek istiyorsanız, 39 inç TV’yi 60 $ indirimden sonra sadece 189,99 $ karşılığında alabilirsiniz.

Insignia 24DF310NA21 24″ Akıllı HD TV

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*