11 Motorola Android Telefon resmen Marshmallow Güncellemesini alıyor

11 Motorola Android Telefon resmen Marshmallow Güncellemesini alıyor

Duymadıysanız, LG G4 yeni favori Android cihazım. En iyi mobil kameralardan birini, mikro SD kart yuvasını ve çıkarılabilir pili (bunun ne kadar kullanışlı olduğunu size söyleyemem) sunmanın yanı sıra, telefon, büyük kardeşi ile birlikte, LG G3 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile kapıdan ilk çıkanlardan biri olabilir.

Tarafından keşfedildi GforGames, LG’nin destek belgeleri cihazlar için zaten hazırdır (şu anda hala görüntülenemese de). Bu sadece şirketin Korece destek sayfasında var, unutmayın. Geçen yıl LG G3’e Lollipop’u ilk kullananlardan biri olmalarına rağmen, ABD’li taşıyıcılarla anlaşmaları ve eyaletteki güncellemeleri tamamlamaları biraz zaman alabilir.

Kısa süre önce HTC, Lollipop hata düzeltmelerini büyük yeni özelliklerinden biri olarak adlandıran büyük yazılım güncellemesini One M8 ve M9’a getirmeye kararlı olduklarını duyurdu ve bunu Motorola tarafından bugün erken saatlerde yakından takip edildi. Şimdi, LG çok fazla bir şey söylemedi, ancak söylentiye göre LG, Android 6.0 Marshmallow’a geçiş yapmak için amiral gemilerini Android 5.1.1’e güncellemeyi atladı. Sesini beğeniyoruz.

[LG SmartWorld]

| | | Drenaj Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Moto Özelliklerim nereye gitti?

Motorola Hatmi

Motorola da bu anı, sevmeye başladığınız bazı özelliklerin kullanım ömrünün sonuna ulaştığını duyurmak için kullanıyor. En dikkat çekici olanı, esasen bir “Rahatsız Etmeyin” Modu içeren Moto Assist’tir. Bunun nedeni, Android Marshmallow’un benzer alternatiflere sahip olması ve Motorola’nın mülkiyet kontrolü adına gereksiz özellikleri boğazınıza tıkmak istememesidir.

Bunun için Motorola’yı gerçekten alkışlamalıyız. Google, tekliflerini biraz modası geçmiş hale getiren ve soğuk ölü ellerinden koparmak yerine (birçok taşıyıcı ve üreticinin ısrar ettiği gibi), kafesteki kuşun uçmasına izin veren özellikler yayınladı. Ekiplerinin bu özellikleri oluşturmak ve tanıtmak için ne kadar sıkı çalıştığını ve yararlı ve başarılı olduklarını düşünürsek, bu kolay olamazdı.

Ama yaptılar. Motorola’nın Android alanında tüketiciler için doğru olanı yaptığına bir başka örnek. Daha fazlası için, onların tam blog gönderisini okuyun.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*