2 farklı Samsung Galaxy S7 varyantı için planlar devam ediyor [RUMOR]

2 farklı Samsung Galaxy S7 varyantı için planlar devam ediyor [RUMOR]

Samsung, ikili lansman stratejisini beğenmiş görünüyor. Samsung Galaxy S6, çünkü söylentiler devam filminde aynısını göreceğimizi gösteriyor. SamMobile, iki farklı aracın gelişini doğrulayan bilgiler aldı. Samsung Galaxy S7 modeller: biri normal ekranlı, diğeri çift kenarlı kurulumlu. Önceki bir söylenti, iki farklı ekran boyutu göreceğimizi öne sürdü, ancak bunun hala doğru olup olmadığına dair bir haber yok.

Her iki cihaz da dünya çapında çeşitli taşıyıcılarda sunulacak ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 5 ana taşıyıcının tümü (ayrıca MetroPCS ve Cricket) seçeneklerin tam listesini elde edecek şekilde ayarlandı. Ne yazık ki, Kanada’dakiler şimdilik yalnızca Bell’e bakacak gibi görünüyor, ancak diğer taşıyıcıların kullanılabilirliğini saymak için çok erken (ve yine de kilidi açık rotaya gitmeyi planlayanlar için ağlar arasında geçiş yapmak kolay).

Söylenti ayrıca, çoğu çağdaş akıllı telefonda görülenden daha hızlı olan UFS 2.0 depolamasının geri dönüşünü de öneriyor.

Samsung, bu cihazlar için pazar talebini tahmin etmede keskin olmak zorunda kalacak. Hatırlamıyorsanız, Edge varyantına olan talebi yanlış değerlendirerek Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge ile erkenden tökezlediler. Bu hareket, Avrupa gibi bazı bölgelerde büyük bir birim sıkıntısına neden oldu ve Samsung bu nedenle büyük olasılıkla çok fazla iş kaybetti. Aynı hatayı iki kez yapmayacaklarından eminiz.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*