2021’de Apple Watch 6, SE, 5, 4 ve 3 için En İyi Paslanmaz Çelik Kordonlar

2021’de Apple Watch 6, SE, 5, 4 ve 3 için En İyi Paslanmaz Çelik Kordonlar

Apple Watch’unuzu benzersiz tarzınıza ve tercihlerinize göre birçok farklı kayış türüyle özelleştirebilirsiniz. Ancak dayanıklı ve klasik bir şey arıyorsanız metalik bantlar özellikle kullanışlıdır. Her durum için zarif görünüyorlar ve hatta farklı türde kaplamalara sahipler. Bu size hitap ediyorsa, Apple Watch Series 6, SE, 5, 4 ve 3 için bu en iyi paslanmaz çelik kayışlardan birini seçin.

Modern ve klasik bir görünüm için, Milano tasarımından ilham alan ve İtalyan makineleri kullanılarak hazırlanmış bu Apple grubunu edinin. Stil ve pratikliğin ideal karışımı.

Pürüzsüz paslanmaz çelik ağ, bileğinizi akıcı bir şekilde sarar ve mükemmel bir uyum sağlamak için tamamen ayarlanabilir. Ayrıca siyah, altın ve çelik olmak üzere üç renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 79,99 $

Amazon’da kontrol edin

Narin ve zarif bu renk bloklu çelik kayışla tarzınızı sergileyin. Bu kayışı lüks, asalet, zarafet ve dayanıklılığın bir sembolü olarak öne çıkaran en kaliteli reçine ile birleştirilmiş birinci sınıf metalden oyulmuştur.

Saatinize takıp çıkarmak çocuk oyuncağı. Ayrıca, kalite sorunları olması durumunda 12 aylık bir garanti ile gelir. Tercihlerinize uygun bir dizi renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $26.99

Amazon’da kontrol edin

İşte uzun süre dayanacak şekilde yapılmış başka bir paslanmaz çelik Apple Watch kayışı. Metal katlanır toka tasarımı, mükemmel bir uyum için bağlantı çıkarma aracını kullanarak takmayı ve ayarlamayı kolaylaştırır.

Ayrıca, sağlam yapı kalitesi size uzun süre dayanacaktır. Her zaman modaya uygun görünen profesyonel ve abartısız bir görünüm için gümüş veya siyah yakalı alın.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $11.99

Amazon’da kontrol edin

Bu sağlam ve şık bantla klasik metal halkalı bileziğe modern bir yorumun keyfini çıkarın. Yirmiden fazla çelik bağlantıya sahiptir ve güvenli bir uyum sağlarken mümkün olduğunca ince olacak şekilde tasarlanmıştır.

On adede kadar çıkarılabilir bağlantıyla, bant uzunluğunu herhangi bir bileğe uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Klasik gümüş ve gri kaplamalarda mevcuttur ve titanyum kaplamalar da vardır.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $119.95

Amazon’da kontrol edin

Bu bağlantı bileziği 100’den fazla bileşene sahiptir ve 316L paslanmaz çelik alaşımından aşırı hassasiyetle üretilmiştir. Özel kelebek kapatma, zarif bir görünüm için bileziğin içinde düzgünce gizlenir.

Bağlantıların birçoğunda, özel bir uyum için anında ekleme veya çıkarma yapabilmeniz için bir serbest bırakma düğmesi bulunur. Klasik siyah ve gümüş renkleri mevcuttur.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $349.00

Apple’dan satın alın

Bu bant, yükseltilmiş, daha güçlü, dayanıklı çift tokalı yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Güzel tasarım zarif ve neredeyse herkes için uygundur.

Bant uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlamanıza izin veren bir çıkarma aracıyla birlikte gelir. Ayrıca, herhangi bir kalite sorunu olması durumunda ömür boyu garanti vardır. Beş zarif renk seçeneğinden birini seçin.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $16.99

Amazon’da kontrol edin

Bileğinize uyacak şekilde bağlantıları çıkararak kolayca ayarlanabilen başka bir bant. Çekici bileklik tasarımı özel günler için mükemmeldir. Ve metal, deri kayışlara ve çok sayıda klasik kadar üstün dayanıklılık sağlar.

Konfor ve stilin etkileyici bir karışımı. Ayrıca, kadınsı ve gurur vericidir ve mükemmel bir hediye olabilir. Siyah, gümüş, altın, gül altın vb. dahil olmak üzere sekiz şık soloda alın.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 21,99 $

Amazon’da kontrol edin

Apple Watch’a yönelik bu çelik kayış, klasik ve dayanıklı bir tasarımda fırçalanmış bir yüzey ve kelebek tokayla göz kamaştırıyor. Bileğinizde güvenlidir, ancak gerektiğinde çıkarmanız da kolaydır.

Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur ve antrenmanlardan resmi etkinliklere ve partilere kadar her şey için mükemmeldir. Siyah, gümüş ve altın yaka seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorun olması durumunda bir yıl garanti ile geliyor.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $16.99

Amazon’da kontrol edin

Yapay elmaslarla süslenmiş bu yüksek kaliteli paslanmaz çelik kayışla tarzınızı ifade edin. Tonlarca iltifat çekeceğinden ve uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz.

Tam konfor için tam oturmasını sağlamak için her bir bantta altı katlanır toka vardır. Hiçbir alet gerektirmeden katlanır bir tokayı çıkararak bandı yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz altı çarpıcı renk var.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 17,99 $

Amazon’da kontrol edin

Bu saat kayışının fırçalanmış yüzeyini ve üstün işçiliğini seveceksiniz. Kullanım kolaylığı için kayışı ve adaptörleri entegre eder ve bu da onu günlük kullanım için mükemmel kılar.

Ayrıca, hem erkek hem de kadınlarda zarif görünüyor. Ayrıca kalite sorunları olması durumunda değişim ve para iadesi için sorunsuz üç aylık garanti vardır. En iyi yanı, aralarından seçim yapabileceğiniz on beş renk olmasıdır.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $19.99

Amazon’da kontrol edin

Özetliyor!

Apple Watch için bu paslanmaz çelik kordonlardan hangisi ilginizi çekti? Aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşın. Cihazınızın korunmasını sağlamak için en iyi Apple Watch kılıflarına da göz atabilirsiniz.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*