2021’de En İyi Harber London MacBook Kılıfları

2021’de En İyi Harber London MacBook Kılıfları

Ne sıklıkla bir markayla karşılaştınız ve ona anında aşık oldunuz? Valla benim de başıma böyle bir şey geldi. Geçenlerde Harber London’ın web sitesine rastladım ve ilk tıklamada Aşk’tı. Harber London, el yapımı deri ürünler üreten bir aile markasıdır. Web sitelerine girdiğimde bu harika MacBook kılıflarıyla karşılaştım ve bunların paylaşmaya değer olduğunu anında anladım.

Markanın seçebileceği geniş bir koleksiyonu olmamasına rağmen, kalbimi benden alan ürünlerinin sadeliği. Harber London, MacBook kılıfları ve kılıflarıyla ilgilenir ve sunabileceği harika iPad ve iPhone kılıfları ve kılıfları vardır. Bu yazıda Harber London’ın en iyi MacBook kılıflarını ve kılıflarını keşfedeceksiniz.

MacBook’unuzu önemli kağıtlarla birlikte bu ince deri folyo kılıfına yerleştirin ve hepsini bir fermuarla sabitleyin. Kılıf üzerindeki fermuar, kılıfa ve MacBook’unuza çizilmez bir etki sağlayan düzleştirilmiş metal dişlerden yapılmıştır. Bununla birlikte, beraberinde gelen lüks hissi kaybetmezsiniz.

Bu kılıf, gereksiz hacim eklemeden mükemmel dolgu sağlayan yumuşak yün keçe astar ile birlikte gelir. Sportif, zarif, profesyonel ve yine de süper işlevsel bir kol arıyorsanız, o zaman bu sizin ruh eşiniz gibi. İspanya’da el yapımı olan Harber London S7, lüks bir his veren sırçalı bitkisel tabaklanmış deriden yapılmıştır.

Uyumluluk: MacBook 11″, 12″, 13″ ve 15Harber London’a göz atın

Hacmi minimumda tutan bu klasik MacBook kılıfı, profesyonel veya kişisel kullanım için ihtiyacınız olan her şeydir. Herkesin hayran olduğu harika bir klasik tarza sahiptir ve ten rengi ve siyah renkte gelir. Bronzluk çeşidi benim sevdiğim şey olsa da, günün sonunda sizin seçiminiz.

MacBook’unuza şık bir kılıf verirken, aynı zamanda kasanın amacını yerine getirdiği ve cihazınızda çarpma ve çizilmeleri önlediği için onu koruma altına almış olursunuz. Koldaki ön deri cepler, her gün ihtiyaç duyabileceğiniz kalemleri, kordonları veya küçük bibloları saklamanıza olanak tanır.

Uyumluluk: MacBook 11″, 12″, 13″ ve 15Harber London’a göz atın

Koyunlardan elde edilen doğal bir elyaf olan %100 yün keçeden yapılmıştır. Bu malzeme, size geleneksel bakım ve koruma sağlayan yenilenebilir ve çevre dostudur. Özellikleri sayesinde kenarlar yıpranmadan işlenebilir. Yün yüksek oranda doymuş, antistatik, neme dayanıklı, kendi kendine sönüyor ve size yumuşak bir dokunuş veriyor.

Bu kılıf, Mac’inizi sabitlemek için çıtçıtlı düğmeli, hakiki sırçalı, bitkisel tabaklanmış deri kapatmaya sahiptir. Dizüstü bilgisayarınızla birlikte bazı kağıtları da saklayabilirsiniz. Derinin siyah yoğun yün ve kahverengi tonları arasındaki kontrast herkesin dikkatini çekecek.

Uyumluluk: MacBook 11″, 12″, 13″ ve 15Harber London’a göz atın

Bir isimde ne var? Shakespeare’i sordu. Umm, bu kol durumunda işlevsellik söyleyebilirim. Bu Mac aksesuarı tam olarak adından da anlaşılacağı gibi. Tüm kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz bir Carry-All MacBook Folio kılıfıdır. Mac, iPad, Notebook, Kalem, Cüzdan ve kablolarınızı minimum hacimle bir arada taşıyabilirsiniz. İşlevsellik hakkında konuşun…

Kol İspanya’da el yapımıdır ve İngiltere’de tek parça deri ile tasarlanmıştır. Manşonun iç kısmı, cihazınızdaki çizikleri ve darbeleri önlemek için spor yün keçe astarlıdır. İç kısımdaki çok cepli tasarım, tüm kablolarınızı, kablolarınızı, telefonlarınızı ve ayrıca kartlarınızı ve kaleminiz veya Apple Pencil’ınız için ayrı bir halkayı saklamak için mükemmeldir.

Boyutlar: S (29*12 cm), M (34*25,5 cm), L (37*25,5 cm)Harber London’a göz atın

Bu deri ve keçe folyo kılıfla Mac’inize moda bir görünüm kazandırın. Deri ve yün keçenin mükemmel kombinasyonu ile hem casual hem de profesyonel bir görünümle çok iyi çıkarabilirsiniz. Fermuarlı açıklık, MacBook’unuzun güvenliğini sağlar ve ön ve arkadaki torbalar, kablolarınızı ve diğer günlük eşyalarınızı saklamak için kullanılabilir.

Bu Harber London Mac kılıfı, markanın imzası olan tam tahıllı bitkisel tabaklanmış deri ve yün keçeden el yapımıdır. Marka, kollara gereksiz hacimler eklemeden fonksiyonel hale getirmek için detaylandırmaya ve tasarıma özel önem veriyor.

Uyumluluk: MacBook 11″, 12″, 13″ ve 15Harber London’a göz atın

Oturumu kapatma…

Harber London’ın bu lüks ve gösterişli MacBook kılıfları ve kılıflarıyla, dizüstü bilgisayarınızın stilinizden ödün vermeden güvenli bir şekilde yerleştirildiğinden emin olabilirsiniz. Onlar hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında bana bildirin.

İlgili Mesajlar:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*