2021’de iPad Mini 5 için En İyi Temperli Cam Ekran Koruyucular

2021’de iPad Mini 5 için En İyi Temperli Cam Ekran Koruyucular

Apple, küçük cihaza daha fazla güç ekleyerek iPad mini beşini sessizce piyasaya sürdü. Bu, şüphesiz, küçük boyutlu tabletlerin takdir edildiği dünya pazarlarındaki alımını artıracaktır. Ancak bu akıllı aygıtı satın almadan önce ekran korumasını düşünün. Her zaman olduğu gibi, iPad Mini 5 için en iyi temperli cam ekran koruyuculardan bazılarını bulduk.

Tech Armor, iPhone’lar ve iPad’ler için sağlam ekran koruyucular üretmesiyle bilinir. Bu balistik cam ekran koruyucu, iPad Mini 5 (2019) sürümü için özel olarak tasarlanmıştır. Kılıf dostu ekran koruyucu ultra incedir ve cihazınızı çizilmelere ve darbelere karşı korur.

Balistik ekran koruyucu, görünüm ve his açısından harikadır; iPad mini’nin Retina Ekranını tasarlandığı gibi deneyimleyebilirsiniz. 9H sertlik, iPad’inizin dokunmatik ekranına maksimum koruma sağlar. Kabarcıksız ve sorunsuz kurulumun keyfini çıkarın.

USP: Balistik camAmazon’da kontrol edin

“ESR” çizilmeye karşı dayanıklı bir tasarıma sahiptir ve endüstri standardı şeffaflık sunar. Bu nedenle, iPad’inizin retina ekranı, çizilmeleri önleyebilecek güvenilir bir koruyucuya sahiptir. Ve yüksek netlik ile çok daha iyi bir izleme deneyimi elde edeceksiniz.

ESR temperli cam ekran koruyucusunu iyi bir yere koyan diğer özellik, duyarlı dokunma hassasiyetidir. Böylece hafifçe dokunmanız ve uzun basmanız ekranda kusursuz bir şekilde çalışacaktır.

USP: Çizilmeye karşı dayanıklı tasarımAmazon’a göz atın

İnsanlar iPad’lerinde video ve film izlemeyi severler, ancak düşük kaliteli bir ekran koruyucu bu deneyimi bozabilir. Neyse ki amFilm, mini tabletiniz için birinci sınıf ekran koruyucular yapma sanatında ustalaşmıştır. Bu, özellikle iPad mini 5’iniz için tasarlanmıştır. Doğal görüntüleme deneyimi için amFilm, %99,9 ultra net şeffaflık sunar.

AmFilm, cihazınızın ekranını korumak için 9H yüzey sertliğine sahip dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklı bir koruyucu üretmiştir. Oleofobik kaplaması parmak izlerini, lekeleri ve lekeleri azaltır. Bu ekran koruyucu 0,33 mm kalınlığa sahip olmasına rağmen güvenilir ve esnektir.

USP: Doğal görüntüleme deneyimiAmazon’a göz atın

Çevrenizdeki dünya hızlı koşuyor ve buna ayak uydurarak daha fazla enerji göstermeniz gerekiyor. Duyarsız bir ekrana sahip herhangi bir ekran koruyucu, sizi rekabet ortamında geride bırakabilir. JETech, ekranı operasyonlarınıza duyarlı tutan yenilikçi ve inanılmaz derecede duyarlı ekran koruyucusu getiriyor. Hızlıca yazıp iPad’inize dokunabilirsiniz.

Eğer bir oyuncuysanız, 0,33 mm kalınlığına ve mükemmel 9H sertliğine bayılacaksınız. En sevdiğiniz oyunları oynayabilir, silahları ve oyuncuları hızlıca seçebilirsiniz. Yükseltilmiş tırnaklarınız var mı? Sorun değil, bu ekran koruyucu çizilmelere ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

USP: Benzersiz yanıt verme özelliğiAmazon’a göz atın

SuperGuardZ, iPad mini 5’iniz için parlama önleyici mat temperli bir cam sunar. Parmak izi ve kabarcık önleyici özelliğiyle iPad ekranınızı uzun süre temiz ve net tutar. Ömür boyu değiştirme garantisi ile donatılmış bu ekran koruyucu, size %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için tasarlanmıştır.

Marka, cihazınızı çizilmelere, kırılmalara ve parmak izlerinden korumak için yüksek kaliteli optik dereceli temperli cam kullanmıştır. 9H sertliği, çizilmelere ve yüksek etkili düşmelere karşı direnci artırır. Son olarak, yansıma önleyici mat yüzeyi, güçlü ışık altında parlamayı azaltır.

USP: Parlama önleyici mat yüzeyAmazon’a göz atın

Qoosea, bu cam ekran koruyucuyu hazırlarken büyük özen gösterdi. Bu dokunmatik ekran koruyucusu mükemmel açıklıklara sahip olduğundan iPad mini beşinizdeki tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına kolayca erişebilirsiniz. Bu ekran filmi, piyasada bulunan diğer sıradan ürünlerden beş kat daha güçlüdür.

Sağlamlık, bıçak ve anahtarların istenmeyen sürtünme ve çizilmelerine karşı güçlü bir savunma görevi görür. iPad mini 5’inizi diğer sert maddelerle birlikte çantanızda bulundurabilirsiniz.

USP: Standart camdan daha güçlüAmazon’da kontrol edin

Çoğu ekran koruyucu, parmak izleri ve leke nedeniyle yanıt verme özelliklerini kaybeder. Ancak Oleofobik kaplama ile geldiği için LK’de durum böyle değil. Ekstra koruma katmanı sayesinde bu ekran koruyucu, kirecin veya parmak izlerinin hassasiyeti yok etmesine izin vermez.

Ayrıca, LK’nin ekran koruyucusunu güvenilir bir bahis yapan diğer bir kalite de maksimum sertliktir. Bu nedenle, bu ekran koruyucu keskin çiziklerle bile savaşma gücüne sahiptir.

USP: Oleofobik kaplamaAmazon’a göz atın

Ekran koruyucumda olmasını sevdiğim tek kalite pürüzsüz ve kavisli tasarım çünkü bu sadece kurulumu sorunsuz kılmakla kalmıyor, aynı zamanda süzülmeyi de sorunsuz kılıyor. Ailun’u oldukça düzgün 2.5D yuvarlatılmış kenarları olduğu için kayda değer bulmamın nedeni budur.

Ayrıca HD netliğini işarete kadar buldum. Parlamayı önleyerek ve yüksek şeffaflık sunarak daha sorunsuz bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Ayrıca, Ailun bu ekran koruyucuyu ikili paketler halinde sunar.

USP: 2.5D yuvarlak kenarlarAmazon’da kontrol edin

hepsi bu arkadaşlar

Bir bardak kaldır…

Ekran, iPad’inizde şımartıcı ve ceza alan ilk şeydir. Mükemmel bir ekran koruyucu, mini tabletinizin en iyi arkadaşıdır.

İlgili Mesajlar:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*