2021’de Mevcut En İyi iPhone 6/6s Flip Kılıfları

2021’de Mevcut En İyi iPhone 6/6s Flip Kılıfları

iPhone 6’nız için bir kapaklı kılıf, gittiğiniz her yerde size mükemmel bir yönetici departmanı sunar. Açgözlü akıllı telefonunuz için başka herhangi bir koruyucu kılıf, bu profesyonel duruşu veremez. İşte sizin için en iyi on iPhone 6 flip case listesi. Birini eve getirmeden önce, davaların ince ayrıntılarını kontrol edin. Bu kasaların göze çarpan özelliklerinden biri de şık görünümü, zarif bitişi, canlı renkleri ve sizi kalabalıktan kolayca ayırabilecek çarpıcı tasarımlarıdır. Bu koleksiyon, hem erkekleri hem de kadınları etkileyecek tasarım ve renklere sahiptir. Devam edin ve iPhone 6 kılıf çeşitlerini keşfedin.

Bu kasaların göze çarpan özelliklerinden biri de şık görünümü, zarif bitişi, canlı renkleri ve sizi kalabalıktan kolayca ayırabilecek çarpıcı tasarımlarıdır. Bu koleksiyon hem erkekleri hem de kadınları etkileyecek tasarım ve renklere sahiptir. Devam edin ve iPhone 6 kılıf çeşitlerini keşfedin.

İşiniz veya işiniz bol seyahat gerektiriyorsa, bu zarif ve el yapımı kılıf iPhone 6’nız için mükemmel bir arkadaştır. Polikarbonat tasarım ve derinin karışımı, iPhone’unuza benzersiz bir görünüm kazandırır. Akıllı telefonunuzu saklamanın yanı sıra, kimliğinizi veya kredi kartınızı da saklayabilirsiniz.

Bu kılıf, ekstra yumuşaklık hissinin yanı sıra daha iyi kavrama sağlayan kaymaz mat bir yüzeye sahiptir. Elago S6 deri flip çanta, cildinize zarar vermeyen toksik olmayan kimyasallardan yapılmıştır.

USP: Minimalist vakaAmazon’a göz atın

Aicoco, iPhone 6’nızı toz, kir ve normal darbelere karşı korumak için bu kapaklı kılıfı birinci sınıf PU deri ve TPU kılıftan üretti. Kartlar için iki yuvaya ve paranızın bir kısmı için bir cebe sahiptir. Bunun yanı sıra, çift mıknatıslar, kullanmadığınız zamanlarda cihazınızı güvenli bir şekilde tutar.

Bir flip case olarak, varsayılan kickstand özelliğini kullanarak eller serbest görüntülemeyi destekleyebilir. Son olarak, kılıf iPhone 6’nın tüm bağlantı noktalarında ve işlevlerinde hassas kesimler sunuyor.

USP: Güvenlik için çift mıknatısAmazon’da kontrol edin

iPhone 6’nız için ince ve zarif bir kapaklı kılıf mı arıyorsunuz? İşte Nouske’den gelen. Bir kart için yalnızca bir yuvaya sahiptir ve kapakta başka hiçbir şey yoktur; bu son derece ince olmasını sağlar. Tasarım söz konusu olduğunda kasa sade, sade ve zarif; çoğunlukla profesyonel ve kurumsal yöneticiler için uygundur.

Diğer tüm flip case gibi, bu da kickstand özelliği sunar ve ayrıca hassas kesimler, tüm bağlantı noktalarına engelsiz erişim sağlar. Son olarak, birkaç renk seçeneği mevcuttur.

USP: İnce ve zarif tasarımAmazon’a göz atın

Cüzdan özelliklerine sahip bu flip case suni deriden üretilmiştir ve diğerleri gibi iPhone 6 için TPU tutucu. Cüzdan 4 adede kadar kart ve bir nakit para cebi alabilir. Bu kasayı diğerlerinden ayıran şey, sadeliği ve güçlü kasa renginin önemli bir etkisi olmasıdır.

Ayrıca, satın alma ile birlikte bir ekran koruyucu da geliyor. Özelliklerin geri kalanı, listedeki diğer flip case’lere benzer. Son olarak farklı tasarım ve renk seçenekleri de mevcuttur.

USP: Ekran koruyucu dahildirAmazon’a göz atın

Amazon’da 400’den fazla puan alan Labato’nun bu hakiki deri çevirmeli çantası, her yaş grubu ve cinsiyet için mükemmeldir. Neredeyse tüm diğer flip case gibi, bu da iPhone’unuzu normal düşme ve çarpmalardan korumak için bir TPU kılıfına sahiptir.

Cüzdandan bahsetmişken, kartlar için iki yuva ve bazı faturalarınız için bir cebe sahiptir. Kasa zarif ve şık bir görünüme sahip. Son olarak, birkaç renk seçeneği de mevcuttur.

USP: Hakiki deriAmazon’a göz atın

WenBelle’den gelen bu vaka bir stil ifadesidir. Tuhaf tasarımlar veya düz renkler olmadan kasa, güzelliğiyle mükemmel bir şekilde övünüyor. Tasarımın yanı sıra kasa, cüzdan ceplerinde iki kartınızı ve birkaç faturayı tutabilir.

Manyetik kapatma mekanizması iPhone’unuzu toza, kire, darbelere ve darbelere karşı etkili bir şekilde korur. Bağlantı noktalarına erişmek kolaydır ve bunun nedeni kasadaki hassas kesimlerdir. Son olarak, emrinizde üç renk seçeneği de var.

USP: Şık ve zarifAmazon’a göz atın

Bir tasarımcı ve biraz korkak bir flip case mi arıyorsunuz? İşte Bcov’dan gelen. Bu tasarımcı serisi, üniversite öğrencileri için daha uygundur. Ayrıca, biri kredi kartı, diğeri şeffaf kimlik kartı için olmak üzere iki yuvaya sahiptir.

Kasanın yapı kalitesi dayanıklıdır ve cihazınızı toz, kir ve normal düşmelere karşı mükemmel şekilde koruyabilir. Son olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tasarımlar var.

USP: Çekici tasarımlar ve renklerAmazon’da göz atın

Bu yönetici çantası, minimalist tasarımıyla sade, zarif ve profesyoneldir. İnce ve zarif, yumuşak renkli ve güçlü bir etki bırakacak kadar prezentabl. Kasanın sadece bir kart yuvası var ve bu da tasarımın ince olmasını sağlıyor.

Kapak kapatıldığında cihazınızı toz, kir ve darbelere karşı korur. Tüm ana portlar kolay erişim için açık tutulur. Son olarak, dört yumuşak ama canlı renk seçeneği mevcuttur.

USP: Yönetici vakasıAmazon’da kontrol edin

Çok sayıda tasarım ve renk seçeneği ile zevkinize uygun mükemmel flip case’i bulacaksınız. Bu flip case, yüksek kaliteli PU deri kullanılarak yapılmıştır ve ayrıca çıkarılabilir bir kayışı vardır. Cüzdan söz konusu olduğunda, iki kart ve birkaç faturanız için ayrı bir cep tutabilir.

TPU kılıfı, iPhone 6’nızı normal düşmelere karşı korur. Kenarlar hafifçe yükseltilmiştir, bu da ekranın güvenliğine bir kez daha katkıda bulunur. Son olarak, kasa tüm bağlantı noktalarına sorunsuz erişim için gereken yerlerde kesintilere sahiptir.

USP: Çok çeşitli tasarım ve renk seçenekleriAmazon’da göz atın

Hakiki veya PU deri ilginizi çekmiyorsa, Aroko’nun yüksek kaliteli kanvas kumaştan yapılmış bir kapaklı kılıfı vardır. İç kasa, iPhone 6’nızı yanlışlıkla düşmelere karşı koruyan birinci sınıf TPU’dan yapılmıştır.

Kapaktan bahsetmişken, üç kart yuvası ve bazı faturalarınız için büyük bir cebi var. Tasarım söz konusu olduğunda kasa zarif ve göz alıcı bir görünüme sahip. Son olarak, altı renk seçeneğinden birini seçmekte özgürsünüz.

USP: Tasarımcı görünümleri için kanvas kumaş kullanılarak yapılmıştırAmazon’a göz atın

Bu kadar!

Tamamlanıyor…

Flip kılıflar, cüzdan işlevselliği, koruma ve ayrıca bir destek sundukları için harikadır. Şahsen sevmediğim tek şey kalınlığı. Şirketler onları olabildiğince ince tutmaya çalışsalar da yapabilecekleri çok az şey var. Her neyse, iPhone 6’nız için rüya kılıfını listeden bulduğunuzdan oldukça eminim. Değilse, neyi kaçırdığımızı bize bildirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*