2021’deki En İyi iMac Pro Standları

2021’deki En İyi iMac Pro Standları

iMac Pro tam bir canavar. Güçlü teknolojilerle donatılmış iMac, profesyonel kullanıcılar için büyük bir varlıktır. Bu güçlü bilgisayarı yeni satın aldıysanız, masanızı tamamen düzenli tutmak için en iyi iMac Pro standlarını keşfetmek isteyebilirsiniz. Bu üst düzey iMac Pro standları, görüntülemeyi iyileştirmenize ve uygun havalandırmayla bilgisayarınızı serin tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca, daha küçük şeyleri saklamak için ek çalışma alanı da sunarlar. Onlara bir göz atmak için okumaya devam edin ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin!

Twelve South’un HiRise Pro’su, iMac Pro’nuz için en başarılı stanttır. Ters çevrilebilir ceviz/alüminyum ön kısım, ona benzersiz bir görünüm kazandırır. İyi inşa edilmiştir ve yüksekliği ayarlanabilir tasarıma sahiptir.

HiRise Pro, bilgisayarınızı dört farklı yüksekliğe yükselterek süper kullanışlı bir ergonomik kurulum sağlar. Stand, kablolar, şarj cihazları, kulaklıklar vb. gibi çeşitli öğeleri saklayacağınız çok fazla saklama alanına sahiptir.

Kablolarınıza hub’lardan rahatça erişebilir ve yönetebilirsiniz. Dolgulu deri üst kısım ile cihazlarınızın çizilmesini önler.

USP: Yüksekliği ayarlanabilir tasarımAmazon’a göz atın

1homefurnit’in bu evrensel monitör standı, ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılar. Ve pahalı da değil (148,99$).

Esas olarak iyi tasarlanmış tasarımı ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde hem ofis hem de ev ortamlarınıza kolayca sığabilir. Sağlam bir yapıya sahip olmasının yanı sıra kitaplarınızı ve diğer eşyalarınızı koyabileceğiniz geniş bir bölmesi vardır.

Standda ayrıca bir akıllı telefon tutucusu bulunur, böylece iPhone’unuzu yerleştirebilir ve Mac’inizde çalışırken en son uyarıları kontrol edebilirsiniz. Kullanışlı hub ile kablolarınızı düzgün bir şekilde yönetebileceksiniz.

USP: Akıllı telefon tutucuAmazon’da kontrol edin

Sadece bir göz atın ve iMac Pro’nuzun bambu standına kalbinizi kaybedeceksiniz. Tek bir stand size birden fazla avantaj sağlar. iMac Pro standı olarak kullanmanın yanı sıra iPhone’larınızı ve ihtiyacınız olan diğer kırtasiye malzemelerini ofisinize koyabilirsiniz.

Bu çok kullanımlı masa düzenleyici, bardaklar, cep telefonları, tabletler, kartvizitler, kalem/kalemler/silgiler, kol saati ve daha fazlası için yuvalar sunar. Boyun gerginliğini önlemek için standın açısını ayarlayabilirsiniz.

USP: Çevre dostu ahşapAmazon’a göz atın

Şık bir tasarıma sahip spor; Jokitech’in standı görülmeye değer. Yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmış, oldukça sağlam görünüyor ve bilgisayarınızı sabit bir şekilde tutabilir. Oksitlenmiş kaplama ile Mac’inizle de güzel bir uyum sağlar.

Kaymayı önleyen güçlü ayakları sayesinde stand hiçbir yüzeyde kaymaz. Klavyenizi ve farenizi saklamak için alttaki alanı kullanabilirsiniz. Renklere gelince, Jokitech bu kayda değer standı klas gümüş ve eski uzay grisi renklerinde sunuyor.

USP: Şık tasarımAmazon’a göz atın

Satechi’nin monitör standı, sade ve zarif bir görünüme sahiptir. Birinci sınıf alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve sağlam ancak şık bir yapıya sahiptir. Tasarımını daha da güçlendiren şey, aynı zamanda iMac’inizin görünümüyle mükemmel bir şekilde bütünleşen metalik kaplamadır.

Stand, bilgisayarı rahat bir yüksekliğe yükselterek ekranı görmenizi kolaylaştırır. Sonuç olarak, iMac’inizde daha uzun süre çalışmayı daha uygun bulacaksınız.

Havalandırmayı iyileştirmenin yanı sıra, şarj istasyonu, akıllı telefon, ofis malzemeleri, klavye, USB hub vb. gibi şeyleri saklamanıza izin vermek için ek alan sağlar.

USP: Profesyonel görünümlü tasarımAmazon’a göz atın

Basit ve son derece uygun fiyatlı bir monitör standı almak istiyorsanız AmazonBasics’i deneyin. En kaliteli metal ile hazırlanmıştır ve sağlam bir yapıya sahiptir. Ağırlığı 40 pound’a kadar tutabilme özelliği, onu iMac’iniz için iyi bir bahis olacak şekilde tam donanımlı hale getirir.

Bilgisayarınızı göz hizasına yükselterek görüntülemenizi iyileştirir. Böylece çalışma saatleriniz sırtınızı yormaz. Ayrıca, tüm küçük eşyalarınızın güvenle dinlenebileceği 13 inç genişliğinde bir boş alan yaratır.

USP: En kaliteli metal yapıAmazon’a göz atın

İyi yapılmış alüminyum stand hakkında çok şey var mı? Rafine bir ahşap stant satın almak isterseniz TansyShop’u yakından incelemenizde fayda var. Kaliteli ahşaptan yapılmış, son derece güçlüdür ve iMac’inizi güvenli bir şekilde tutar.

Standın retro görünümü ofisinizin dekoruna çok yakışabilir. Akıllı kablo yönetimi ile kablo karmaşasını ortadan kaldırır ve masanızın temiz kalmasını sağlar. Daha da iyisi, TansyShop çeşitli renklerde mevcuttur ve ayrıca herhangi bir monitör ve PC ile uyumludur.

USP: Dayanıklı yapıAmazon’da kontrol edin

Mind Reader, aksesuarlarınızı yerinde tutmak için yalnızca bir monitör standı değil, aynı zamanda bir masa düzenleyici de üretmiştir. Kablo, kalem, güç adaptörü gibi aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz 10 farklı bölme ile birlikte gelir. Masanızı dağınıklıktan uzak tutmak ve aynı zamanda eşyalarınız için güvenli bir yer sunmak istiyorsanız idealdir.

Yapı kalitesi hakkında konuşmak; Mind Reader standı dayanıklı görünüyor ve bilgisayarınızı iki inç yükseltiyor. Rahatça çalışmanıza izin vermek yeterli olacaktır. Ayrıca, çıkarılabilir ayaklar size monitörünüzün yüksekliğini kişiselleştirme seçeneği sunar.

USP: 10 farklı bölmeAmazon’a göz atın

“Tribesigns”dan bu bambu ağacı, etkileyici el yapımı tasarıma sahiptir. Çevre dostu bambu, yapıyı güçlendirerek daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Eşyalarınızı saklamanıza izin veren birkaç çekmeceye sahiptir. Ayrıca küçük eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz büyük bir bölme sunar. Akıllı telefonunuzu, bardağınızı tutma ve ayrıca kalemlerinizi tutma seçeneğine göz atın.

Masa alanından çok tasarruf etmek için klavyeyi altta tutma seçeneği de vardır. Dağınık olmayan kablo yönetimi ile masanıza temiz bir görünüm kazandırır.

USP: Etkileyici el yapımı tasarımAmazon’a göz atın

Doğal bir havayı benimsemek istiyorsanız, “SONGMICS”ten bu ahşap stand iyi bir seçim olacaktır. Stand, gerçek bambudan yapılmıştır ve etkileyici bir görünüm kazandıran spor pürüzsüz yüzeylidir.

Bilgisayarınızı ideal bir yüksekliğe yükseltir, böylece daha az boyun gerilmesi şansı olur. Tüm depolama gereksinimlerinizin karşılandığından emin olmak için altı yuva ve üç ayırma panosu vardır.

Böylece akıllı telefonlarınızı, farenizi, kaleminizi, kitaplarınızı güvenli bir şekilde yerinde tutabileceksiniz. Böylece masanız temiz kalacaktır.

USP: Gerçek bambu ağacıAmazon’a göz atın

Bu kadar!

Senin seçimin?

Peki, yepyeni iMac’iniz için yukarıda bahsedilen standlardan hangisini seçtiniz? En pahalısı mı yoksa oldukça uygun fiyatlı ama çok işlevsel olanı mı? Aşağıdaki yorumlarda seçiminizi bize bildirin.

Bu gönderilere de başvurmak isteyebilirsiniz:

Not: Burada verilen fiyatlar, bu makaleyi yazarken bağlı kuruluş portallarında belirtilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*