2021’in En İyi Oyuncakları

2021’in En İyi Oyuncakları

2021’in en iyi oyuncakları, teknoloji, özel efektler ve eski moda eğlence ile çocukluğun büyüsünü canlı tutuyor. Magic Mixies ile çocuklar bir iksir ve puf karıştırıyor! yeni bir doldurulmuş evcil hayvan çağır. LEGO Vidiyo Party, çocukların nerede olurlarsa olsunlar, sanal gerçekliğin gücüyle gerçek zamanlı olarak bir müzik videosu oluşturmalarına olanak tanır. Ve Spirograph Animator, çocuğunuzun spiral tasarımlarına animasyon efektleri eklemek için bir ışık gösterisi kullanarak sevilen bir klasik oyuncağı yeniden icat ediyor. Burada, TIME for Kids’in editörleri yılın en iyi oyuncaklarını topluyor.

[time-brightcove not-tgx=”true”]

bu Sihirli Karışımlar Sihirli Kazan, Moose Toys’dan bir büyü kitabı ve çocukların sihirli bir iksir yaratmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. Malzemeleri kazana ekledikten sonra karışım köpürür ve köpürür. Çocuklar daha sonra sihirli bir değnek sallar, sihirli kelimeleri söyler ve puf! kazandan bir sis yükselir. Temizlendiğinde, Mixie adında sevimli bir yaratık ortaya çıkar. bu Got2Glow Peri Bulucu, WowWee tarafından, çocukları görünürde saklanan 30’dan fazla sanal peri aramaya gönderiyor. Herhangi bir yerde olabilirler: bir yatak odasında, bahçede veya mutfakta. Çocuklar perileri toplayıp elektronik kavanoza güvenli bir şekilde yerleştirdikten sonra, büyülü yaratıkları besleyerek ve kucaklayarak onlara “bağ” kurabilirler. (Magic Mixies Magic Cauldron, 5+ yaş; Got2Glow Fairy Finder, 5+ yaş)

Şimdi satın al: Sihirli Karışımlar Sihirli Kazan; Got2Glow Peri Bulucu

Bu sıradan bir kamera değil. Elbette fotoğraf çeker. Ama VTech KidiZoom PrintCam ayrıca çocukların enstantanelerine özel efektler, kenarlıklar ve dijital çıkartmalar eklemesine olanak tanır. Selfie’niz veya portreniz tam olarak doğru göründüğünde, yazdır düğmesine basın ve siyah beyaz bir sürüm anında kameranın önünden çıkar. Çizgi romanlar oluşturmak ve fotoğraflarınızı boyama sayfalarına dönüştürmek için kullanın. Ayrıca video kayıt işlevi ve yerleşik eğlenceli oyunlar da vardır. Kamera, 80 resim basmak için yeterli kağıtla birlikte gelir. Dolum paketleri mevcuttur.

Şimdi satın al: VTech KidiZoom PrintCam

Bu Rube Goldberg tarzı mekanizmalardan biriyle çalışmak için ailenizin bilimsel zekasını kullanın. bu Mermer Rush Ultimate Set, VTech tarafından, raylar ve rampalar boyunca, ışıklı bir koninin etrafında ve bir toptan dışarı doğru dönen bilyeler gönderir. Renk kodlu parçalar, yolların birden çok konfigürasyonda birleştirilmesini kolaylaştırır. Daha da yüksek uçuş eğlencesi için şunu deneyin: National Geographic Makeway Manyetik Mermer Koşusu. Manyetik parçalar, beyaz tahtalar ve buzdolapları gibi dikey yüzeylerde mermer döşemeler oluşturmanıza olanak tanır. Set, enerji, yerçekimi ve Newton’un hareket yasaları gibi bilimsel kavramları araştıran bir öğrenme kılavuzu ile birlikte gelir. (VTech Marble Rush Ultimate Set, 4+ yaş; National Geographic 100 parça Makeway Magnetic Marble Run, 8+ yaş)

Şimdi satın al: Mermer Rush Ultimate Set; National Geographic Makeway Manyetik Mermer Koşusu

ile yaratıcı olun Artie Max Robot, Educational Insights’tan. Bu oyuncak, çocukların kodlamayı öğrenirken sanat yaratmalarını sağlar. Artie Max, çocukların beş temel kodlama dilini öğrenmelerine yardımcı olur: Blockly, Snap!, JavaScript, Python ve C++. Çocuklar daha sonra Artie’ye ne çizeceğini söylemek için kod yazarlar. Robot, tasarımları oluşturmak için sensörler ve çizgi tanıma kullanarak kodu kağıda çevirir. Artie, üç adet değiştirilebilir işaretleyiciyle birlikte gelir ve bir USB kablosuyla şarj edilebilir. (Artie Max, 8+ yaş)

Şimdi satın al: Artie Max

Hızlı! Bir bakkalda bulduğunuz bir ürün nedir? İyi! Şimdi başka bir isim verin. Acele etmek! oynarken Vermek, Fat Brain Toys’dan, rakibinizden daha hızlı düşünmek ve konuşmak anahtardır. Elektronik oyun tahtasında bir rakiple yüzleşin. Kartlardan birinden bir kategori seçin. Bir düğmeye basın ve kafa kafaya bir savaştasınız. GibGab, iki oyunculu bir oyun için harika bir seçimdir veya turnuva tarzı oyun için bir grup arkadaş toplayın. bu Disney Pixar Oyuncak Hikayesi Yetenek GösterisiFunko Games’ten , film serisinden sevilen karakterleri aile oyun gecesine getiriyor. Bu süper aktif oyunda, oyuncular bir dizi temalı mücadelede becerilerini sergilemeye davet ediliyor. Gıptayla bakılan ödül biletlerini kazanmak için mücadeleleri tamamlayın ve kazanmak için en yüksek sayıda ödül bileti puanını toplayın. (GibGab, 8+ yaş; Disney Pixar Toy Story Yetenek Gösterisi, 6+ yaş)

Şimdi satın al: Vermek; Disney Pixar Oyuncak Hikayesi Yetenek Gösterisi

Çocuklar için sakinleştirici, ekransız bir aktivite mi arıyorsunuz? Bu dokunsal oyuncaklar dikkati odaklayacak ve duyuları yatıştıracaktır. İle dikkatli labirent Hand2mind’ın tahtaları sayesinde küçükler, nefeslerini her görevde hızlandırırken dalgalar, gökkuşakları ve yıldızlar gibi çeşitli desenler arasında hareket etmek için parmaklarını kullanabilirler. Dimpl Pops, Fat Brain Toys tarafından farklı bir duyusal tatmin sunuyor. Karşı konulmaz renkli silikon baloncuklar, ince motor becerileri egzersizi rahatlatıcı olduğu kadar eğlenceli hale getirir. (Dikkatli Labirent, Pre-K ila 8 yaş; Dimpl Pops, 3+ yaş)

Şimdi satın al: dikkatli labirent; Dimpl Pops

Bu iki oyuncak, sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojisiyle ekran süresini dönüştürüyor. Bill Nye rehberliğinde, çocuklar kara delikleri, kozmosu ve 125’ten fazla sürükleyici deneyimi keşfetmek için uzaya taşınır. Bill Nye’nin VR Uzay Laboratuvarı, Abaküs Markalarından. Kit, VR gözlükleri ve hayata geçirdikleri 96 sayfalık bir aktivite kitabı ile birlikte gelir. Ayrıca çocukların bir planetaryum inşa etmek ve 30 uygulamalı deney yapmak için kullanabilecekleri 85 parçalık bir malzeme seti var. Lego Vidiyo uygulaması ile çocuklar kendi müzik videolarını oluşturabilirler. Sadece uygulamayı indirin, Lego heykelciğinizi tarayın ve nerede olursanız olun artırılmış gerçeklikte yer alacak bir müzik videosu oluşturun. bu Parti Lama BeatBox sette bir tarama aşaması, bir Parti Lama heykelciği ve 16 BeatBits bulunur. Her BeatBit, uygulamada farklı bir video efekti oluşturmak için kullanılır. (Bill Nye’nin VR Uzay Laboratuvarı, 8+ yaş; Lego Party Llama BeatBox, 7+ yaş)

Şimdi satın al: Bill Nye’nin VR Uzay Laboratuvarı; Parti Lama BeatBox

Şeker Pençe MakinesiThames & Kosmos’tan , klasik atari oyununa eğitici bir dönüş getiriyor. Bu kendin yap seti, çocukların dişliler, kranklar, kayışlar ve levyeler kullanarak kendi pençe makinelerini inşa etmelerini ve geliştirmelerini sağlar. Daha sonra en sevdikleri ikramları bir lolipop kaynağı ekleyebilir ve yem şeker kutuları dahildir ve ödüllere ulaşma alıştırması yapabilirler. Sette ayrıca çocukların kepçe atmak ve gol atmak için kullanabilecekleri değiştirilebilir üç pençe türü bulunur.

Şimdi satın al: Şeker Pençe Makinesi

Her ikisi de PlayMonster’dan gelen bu klasik oyuncaklar yeni nesil için yenilendi. İle Koosh Keskin Atış oyunu, yumuşak ve yumuşacık Koosh topları 80’lerin sonlarında ve 90’larda çok modaydı ve bir oyuncunun amacını test eden bir sapan oyununda kullanılıyor. bu Spirograf Animatör 1965 yılında tanıtılan ve çocukların ayrıntılı geometrik çizimler oluşturmasına olanak tanıyan orijinal Spirograph’ın modern bir yorumudur. Spirograph Animator eğlenceyi bir adım öteye taşıyor: Çocuklar tasarımlarını oluşturduktan sonra, onları çizimleri döndüren ve bir ışık gösterisi başlatan ve animasyonlu bir efekt yaratan animatöre yerleştiriyorlar. (Koosh Sharp Shot, 6+ yaş; Spirograph Animator, 8+ yaş)

Şimdi satın al: Koosh Keskin Atış oyunu; Spirograf Animatör

Bu kitler, genç oyuncuların video oyunu tasarımı ve geliştirmesi hakkında bilgi edinmek için sahne arkasına geçmesine olanak tanır. Nintendo’nun Oyun Oluşturucu GarajıNintendo Switch sistemlerinde oynanabilen , programlama ve tasarım konularında interaktif dersler veriyor. Heyecan verici bir araba yarışından zorlu bir labirentine kadar yedi oyun oluştururken çocuklara rehberlik eder. Temel bilgileri öğrendikten sonra, çocuklar hayal edebilecekleri hemen hemen her oyunu yaratabilirler. BitOGenius Inc.’in Pixicade Mobil Oyun Yapıcı sanatseverler için mükemmeldir. Çocukların kendi oyunlarını çizmek için kullanabilecekleri kağıt ve beş yıkanabilir işaretleyici ile birlikte gelir. Çalışmalarının bir fotoğrafını çekmek için Pixicade uygulamasını kullandıktan sonra, bu bir akıllı telefon veya tablette oynanabilecek animasyonlu bir oyuna dönüştürülür. (Oyun Kurucu Garajı, 8 yaş ve üzeri; Pixicade Mobil Oyun Oluşturucu, 6 yaş)

Şimdi satın al: Oyun Oluşturucu Garajı; Pixicade Mobil Oyun Yapıcı

Minik eller meşgul olsun Küpler. %100 geri dönüştürülebilir kartondan yapılan oyuncaklar, kısmen yapboz ve kısmen origamidir. Bir Cuble oluşturmak için çocuklar kartondan şekiller çıkarır ve renk kodlu talimat sekmelerini takip eder. Parçalar, üç boyutlu bir oyuncak yapmak için bir araya gelir. Küpler, dinozorlar, ejderhalar ve tek boynuzlu atlar da dahil olmak üzere çeşitli yaratıklar haline gelir. Ayrıca sevilen çocuk kitabı serilerinden karakterlere dönüşüyorlar, örneğin: Çayırdaki Küçük Ev ve köpek adam. Küpler küçüktür ve makas veya yapıştırıcı gerektirmez, bu nedenle özellikle tatil gezileri sırasında çocukları meşgul etmek için yararlıdırlar. (Küpler, 6+ yaş)

Şimdi satın al: Küpler

Orijinal makaleyi buradan okuyun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*