229$’lık Erken Kayıt Fiyatına Vizy AI Kamera Alın

229$’lık Erken Kayıt Fiyatına Vizy AI Kamera Alın

Teknoloji, harika anları ve anıları yakalamak için herhangi bir zamanda üzerimizde bir kamera bulundurmamıza izin verdiği için şanslıyız. Yine de orada durmak zorunda değil. Kickstarter kampanyasının sonuna yaklaşan Vizy AI Camera’yı düşünün. Fotoğraf çekmenin daha akıllı bir yolu çünkü yalnızca görüntüleri kendi kendine çekmekle kalmayacak, aynı zamanda görüntülerde ne olduğunu belirleyip ona göre hareket edecek.

Bir AI kamerayla neler yapabileceğinizi soruyor olabilirsiniz. Diğer tüm kameralar gibi görüntüleri yakalar, ancak aynı zamanda görüntüleri işleyecek ve yorumlayacak ve ardından buna dayalı olarak eylemler gerçekleştirecektir.

Bunun bir örneği, bir kuş besleyiciye bir kuşun fotoğrafını çekebilmesi, türleri tanımlayabilmesi ve ardından resmi buluta gönderebilmesidir. Ancak kuş yemliğindeki bir sincapın fotoğrafını çekerse, sincabın etrafta dolaşmasını engellemek için bir teknoloji kullanabilir.

Belki bir kediniz vardır. Hem kuşu hem de sincabı besleyiciden temizlemeye çalıştıktan sonra, içeri girmek için arka kapıya gelir. Kamera bunu görür ve geri gelmek istediğini size mesaj olarak bildirir.

Vizy AI Kamera ayrıca belirli bir zaman diliminde bir sokakta görülen araba, bisiklet ve insan sayısını belirleyebilecek ve her birinin hızını belirleyebilecek.

Temel olarak, bir şeyleri algılayabilir veya ölçebilir, ardından harekete geçebilir veya kaydedebilir.

30 Ekim 2020’ye kadar, Kickstarter’dan ayrılmadan önce erken kayıt fırsatından yararlanabilirsiniz. Sadece 229$’a 2 GB RAM Raspberry Pi, önceden yüklenmiş yazılıma sahip 32 GB Ultra MicroSDXC, 12 megapiksel kamera sensörü, geniş açılı distorsiyonsuz lens, değiştirilebilir IR filtresi, I/O konektörleri ve aksesuarlarına sahip bir Vizy AI kamera elde edersiniz. , ve güç kaynağı. Tahmini teslim tarihi Ocak 2021’dir.

Vizy AI Kamera

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*