3. Taraf Uygulamalarda Video AirPlay’i Etkinleştirmek için AirVideoEnabler’ı İndirin [Video demo]

3. Taraf Uygulamalarda Video AirPlay’i Etkinleştirmek için AirVideoEnabler’ı İndirin [Video demo]

‘AirVideoEnabler’ adlı bu yeni Cydia tweak BölgeMR API komut dosyalarında manuel olarak değişiklik yapmak zorunda kalmadan herhangi bir 3. taraf uygulamadan AirPlay kullanarak iPhone veya iPod touch’ınızdan Apple TV’ye video akışı sağlar. Apple’ın video AirPlay desteğine dahil etmesi gereken bir özellik olan neredeyse tüm favori uygulamalarınızda AirPlay video akışı desteğinin keyfini çıkarmak için iOS 4.2.1’de ihtiyacınız olan tek şey jailbreak yapılmış bir iPhone, iPad veya iPod touch.

AirVideoEnabler, aşağıdakilere dayanan tüm uygulamalarda video akışına izin verir: MediaPlayer çerçevesi diğer uygulamalar arasında VLC, AirVideo ve hatta Safari dahil. Varsayılan olarak, video AirPlay yalnızca YouTube.app ile sınırlıdır.

AirVideoEnabler tweak videosunu aşağıda çalışırken izleyin:

AirVideoEnabler’ı indirmek için BölgeMR ücretsiz olarak akan depoyu Cydia’ya ekleyin:

https://cydia.zone-mr.net

**Bazı kullanıcılar, Hulu ve diğer bazı uygulamalarla sorunsuz çalışmadığı için ince ayar ile ilgili sorunları bildiriyor. Deneyin ve deneyiminizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın!

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan ve Facebook En son Cydia tweaks, güncellemeler ve daha fazlası için!

[ via Engadget]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*