400$’a kadar Nexus 6P uzlaşma ödemeleri 11 Mart’a kadar yapılacak

400$’a kadar Nexus 6P uzlaşma ödemeleri 11 Mart’a kadar yapılacak

Geçen yıl talepte bulunan Nexus 6P sahipleri, toplu dava davasında mahkemeden gelen son durum raporuna göre, önümüzdeki birkaç ay içinde nihayet paralarını alacaklar. Bazıları için bu, arızaya ilişkin sorunların niteliğine ve çözümüne bağlı olarak 400 dolara kadar çıkabilir. Nexus 6P.

Nexus 6P’yi atlayanlar için, bir önyükleme döngüsü sorunu ve rastgele kapanmalar dahil olmak üzere bir dizi oldukça dikkat çekici hataya sahipti. Kendi Nexus 6p’m hatalı cihazlardan biriydi, bu yüzden hayal kırıklığının tadını ilk elden çıkardım.

Bir talepte bulunduysanız ve belgelerin yetersiz olduğu tespit edildiyse, borcunuzu almaya devam etmek için sizinle iletişime geçilmesini ve sorunu düzeltme fırsatı verilmesini beklemelisiniz.

Başlangıçta ödemeler Şubat ortasına kadar yapılacaktı, ancak en son güncelleme, tüm uzlaştırma ödemelerinin dağıtımı için son tarihi 11 Mart olarak belirledi.

Bu kesinlikle Google’ın veya sadık hayranların Nexus programını hatırlamak isteyeceği bir yol değil, ancak bu bahar kendinize parlak yeni bir Pixel 4a almak için 400 dolar tam olarak yeterli olabilir.

Kaynak: mahkeme dinleyicisi

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*