AdDuplex’in yeni raporu, Surface Pro 4’ün en popüler Microsoft cihazı olduğunu iddia ediyor

AdDuplex’in yeni raporu, Surface Pro 4’ün en popüler Microsoft cihazı olduğunu iddia ediyor

Geçen hafta Microsoft, Kablosuz Ekran Bağdaştırıcısının ikinci neslini duyurdu. Bu küçük aksesuar, ekranı Miracast özellikli Windows 10 telefonlardan, Yüzey cihazlarından ve ayrıca dizüstü bilgisayarlardan veya tabletlerden yansıtmaya ve genişletmeye izin verir. İlk nesil ile karşılaştırıldığında, bu dongle yeni form fabrikasına sahiptir ve daha iyi hızlara sahiptir.

Microsoft, bu özellikleri veya bağdaştırıcıyı vurgular:

Microsoft’un mağazasından Kablosuz Ekran Bağdaştırıcısı’nı 49,95 $ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

Reklam ağı AdDuplex, bir aylık istatistikleri daha takip eden yeni bir rapor yayınladı.

Başlıkta da belirtildiği gibi, dünya çapında işaretlenen Windows telefona henüz Windows Phone 8.1 hakimdir, bu da o kadar da saçma değildir çünkü çoğunlukla :

Bu nedenle, Yükseltme Danışmanının var olduğunu bilmeden, birçok kullanıcı yükseltmenin kendileri için mevcut olduğundan habersiz kalır, bu da kısmen 8.1’de takılı kalan el cihazlarının yüksek oranını açıklar.

Native Windows 10 cihazlarından bahsedecek olursak, Nokia/Microsoft Lumia x50 serisinin %97,5 ile sahneye hakim olduğunu görüyoruz. Bu yüzde, üçüncü taraf OEM’lerin Windows 10 cihazlarının dünya çapındaki satışının nasıl gittiği hakkında konuşuyor.

Kapatmadan önce, PC ortamına da bir göz atalım, AdDuplex verileri, Windows 10 makinelerinin %86,3’ünün artık Yıldönümü Güncellemesini çalıştırdığını ve Windows 10 bilgisayarlarının %1’inden daha azının Insider Programındaki en son önizleme yapılarını çalıştırdığını gösteriyor.

Bu raporda AdDuplex, Windows 10 çalıştıran Microsoft Surface cihazlarının bir indirimini de içeriyordu ve Surface Pro 4, %37.4’lük bir yüzdeyle en popüler olanıydı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*