Ağ Tarafsızlığı Kuralları, Microsoft ve Google gibi Büyük Teknoloji Devlerinden destek alıyor

Ağ Tarafsızlığı Kuralları, Microsoft ve Google gibi Büyük Teknoloji Devlerinden destek alıyor

Daha önce Microsoft’un Windows 10 Creators güncellemesini ilk olarak PC kullanıcıları için Nisan ayında genel halka yayınlayacağını bildirmiştik. Ancak, güncelleme kademeli olarak dağıtılacağından, tüm kullanıcılar güncellemeyi 1. günde almayacak.

Yıldönümü Güncelleştirmesi’nin sunduğu satırlara benzer şekilde, kullanıcılar, PC’leri için 1. Günde güncelleştirmeyi almak üzere Windows 10 Oluşturucu Güncelleştirmesi için Yükseltme Asistanından yararlanabilir. Yükseltme Asistanı, genel halka açıklanacak olan RTM Yapısını 15063 olarak onaylar.

Şirket, Fast Ring Insiders için 15063’ün en yeni içeriden önizleme derlemesini zaten yayınladı ve şimdi bu, gerekli hata düzeltmelerinin ardından önümüzdeki ay genel halka açıklanacak olan RTM derlemesi olacak gibi görünüyor.

Bu aşamada, Yükseltme Yardımcısı çalışmayacaktır çünkü Microsoft, Windows 10 Creators güncellemesinin kullanıma sunulduğunu resmi olarak duyurmamıştır. Ancak şirket resmi olarak kullanıma sunulacağını duyurduktan sonra, kullanıcılar güncellemeyi 1. günde indirmek için Yükseltme Asistanından yararlanabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*