Amazon, Samsung Galaxy S3, HTC EVO 4G LTE ve daha fazlasında indirimlerle Yaz ortası indirimine ev sahipliği yapıyor

Amazon, Samsung Galaxy S3, HTC EVO 4G LTE ve daha fazlasında indirimlerle Yaz ortası indirimine ev sahipliği yapıyor

Amazon, yeni ve güzel bir donanım arayan herkes için “sıcak yaz ortasında” bir indirime ev sahipliği yapıyor. Sprint ve Verizon için yoğun bir şekilde tercih edilir, ancak bu iki operatördeyseniz (veya değiştirmeyi düşünüyorsanız) neler sunacaklarını görmek isteyeceksiniz. Sprint için, HTC EVO 4G LTE 130$’lık normal bir fiyatla sadece 80$’a satın alınabilir.

Sprint’in sürümü Samsung Galaxy s3 140 dolara satılıyor. Bu, 150$’lık gidişat oranından çok daha ucuz değil, ancak yine de daha ucuz. Bunun yalnızca 16GB sürümü için olduğunu unutmayın.

Verizon için hem Samsung Galaxy Nexus hem de Motorola DROID RAZR bir kuruşa düştü. Bu telefonlar şu anda bulabileceğiniz en yeni ve en iyi telefonlar değiller, ancak yine de çok iyi teklifler (özellikle fiyat için).

Her zamanki gibi, burada yükseltmelere izin verilmeyecek: telefonları reklamı yapılan bu fiyatlardan almak için yeni bir müşteri olmanız veya bir satır eklemeniz gerekecek. Doğrudan her anlaşmanın bağlantılarını bulun. [EVO 4G LTE, DROID RAZR, Samsung Galaxy S3 (Sprint), Samsung Galaxy Nexus (Verizon)]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*