Android için Eğlenceli Ses Değiştiren Uygulamalar

Android için Eğlenceli Ses Değiştiren Uygulamalar

Son zamanlarda herkes çok ciddi görünüyor. Kendinizi biraz stresli hissediyorsanız veya stresli bir arkadaşınız varsa, biraz ses değiştiren teknolojiyle ortalığı aydınlatmanın zamanı gelmiş olabilir! Orada uygulamalar, ses dosyalarını kaydetmenize ve onları komik bir şeye dönüştürmenize izin verir.

Squeak Voice Changer sesinizi alır ve karakterlerinden birinin sesine dönüştürür. Bu karakterler arasında aç olduğu için kulağa her zaman kızgın gelen Canavar Patrick, kalın sesiyle Ayı Julius ve Bruce the Sentimental bot yer alıyor.

Ses Değiştiren Uygulamalar Squeak

Ortaya çıkan ses dosyası temiz ve doğrudur. Konuşmanızın ne kadar uzun olduğuna bağlı olarak uygulamanın dosyayı oluşturması biraz zaman alabilir. Ücretsiz sürümde bile dosyalarınızın uzunluğunda bir sınır yoktur. Ortaya çıkan dosyayı indirip paylaşabilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz sürüm yalnızca sınırlı sayıda karaktere erişmenizi sağlar, bu nedenle tüm seçeneklerin kullanılabilir olmasını istiyorsanız, can sıkıcı bulabileceğiniz reklamları da kaldıran pro sürüme geçmeniz gerekir.

Anlatıcının Sesi, karışıma bazı yeni özellikler ekler. Elbette dosyayı kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz, ancak aynı zamanda söylemek istediğiniz kelimelerle bir metin dosyasını içe aktarmanıza da olanak tanır.

Ses Değiştirme Uygulamaları Anlatıcıların Sesi

Anlatıcının Sesi ile ilgili benzersiz şeylerden biri yerleşik çeviridir. Kaydı bitirdiğinizde, çıkış dilini ve istediğiniz sesi seçebilirsiniz. Ayrıca, son dosyanın sesini ayarlamak için daha fazla seçeneğe sahiptir.

Ses Değiştiren Uygulamalar Voicefx

Her zamanki ses kaydı ve paylaşım özelliklerinin yanı sıra, VoiceFX ses değiştiren tarafa birkaç ilginç yön daha getiriyor. Bu uygulama, siz konuşurken sesinizi dönüştüren canlı bir geri bildirim moduna sahiptir. Canlı yayın seçeneği de var. Özel URL’yi yazmanız yeterlidir; söylediğiniz her şey sesinize eklediğiniz efektle gerçek zamanlı olarak yayınlanacaktır.

Baviux’den Efektli Ses Değiştirici, elli milyondan fazla indirme ile en popüler ses değiştiren uygulamalardan biridir.

Efektli Ses Değiştiren Uygulamalar

Bu uygulama, sesinizi değiştirebileceğiniz yaklaşık elli efekte sahiptir. Squeak’in yaptığı gibi karakter kullanmak yerine, etkilerini sesi tanımlayan kelimelerle listeler. Efektler arasında megafon, uzay mutantı, gergin ve ördek var!

Voice Changer, tüm geçmiş kayıtlarınıza göz atmak için bir sekmeye sahiptir.

Uygulamanın dosyalarınızı kaydetme veya gönderme özelliğinin yanı sıra, bir resimle birlikte Facebook’a gönderebilirsiniz. Zil sesi olarak bile ayarlanabilir.

AndroidRock’un ses değiştirici sürümü, Efektli Ses Değiştirici kadar etli değil. Sesler için daha az seçeneğe sahiptir, ancak kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Ses Değiştiren Uygulamalar Androidrock

Bu uygulama ücretsizdir, ancak reklamlarla doludur. Reklamlara tahammül edemiyorsanız, yükseltmeniz gerekir.

Yüzeyde Studio Voice Changer diğerleri gibi görünüyor, ancak onu diğerlerinden ayıran bazı özellikler içeriyor. Çıktı için yalnızca aptal seslere ve karakterlere odaklanmak yerine, bir müzik stüdyosu deneyimi yaratır.

Ses Değiştiren Uygulamalar Handy Tools Studio

Bu uygulamadaki efektler, özellikle şarkıcılar düşünülerek geliştirilmiştir. Sesiniz elden geçirilecek ve koro ve tiyatro seçeneği ile bir stüdyoda kayıt yapıyormuşsunuz gibi seslendirilecek. Ayrıca yankı ekleyebilir, perdenizi değiştirebilir veya kaydınızı hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz.

Bu makalede listelenen tüm uygulamalar çok benzer özelliklere sahiptir, bu nedenle beğendiğiniz kişisel tercihinize göre olacaktır. Temel farklar, ses seçeneklerinin sayısı ve kullanıcı arayüzünün düzenidir. Çoğu ses değiştiren uygulama ücretsizdir, böylece onları deneyebilir ve sevmediklerinizi silebilirsiniz.

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Tracey Rosenberger 26 yılını ilköğretim öğrencilerine öğretmek için teknolojiyi kullanarak öğrenmeyi geliştirmek için harcadı. Artık faydalı teknolojiyi öğretmenlerle ve teknolojiyi göz korkutucu bulan herkesle paylaşmaktan heyecan duyuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*