Android için En İyi 10 Çevrimdışı Oyun

Android için En İyi 10 Çevrimdışı Oyun

Akıllı telefonlar, ister evinizdeki WiFi ister yolda mobil veri olsun, genellikle internete bağlıdır. Bu nedenle, birçok popüler oyun çalışması için internete güveniyor. Peki ya internet bağlantınızın olmadığı ya da veri planınızı yakmak istemediğiniz zamanlar?

İster ölü bir bölgede sıkışıp kalmış olun, ister yapacak bir şeyiniz yok, ya da şehirlerarası bir yolculuğa çıkıyor olun, işte oynayabileceğiniz en iyi çevrimdışı çevrimdışı Android oyunlarından bazıları!

BADLAND

BADLAND, destansı bir yandan kaydırmalı macera platform oyunudur. Neler olup bittiğini öğrenmek için orman sakinlerinden birini kontrol ediyorsunuz ve yol boyunca şaşırtıcı sayıda yaratıcı tuzak ve engel keşfediyorsunuz. BADLAND’in devamı var, ancak aynı geliştiriciler tarafından yapılmadı.

İNDİRMEK: BADLAND

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

Değerlendirme: 4.5/5

Savaş Zayıflamaları

Battle Slimes eğlenceli bir platform oyunudur. Arkadaşlarınız ve ailenizle rekabet ederken hızlı ve kabarık balçık lekelerini kontrol edin. Rakiplerinizi renkli baloncuklarla durdurarak veya vurarak puan kazanın. Bu platform/atıcı oyunu, basit tek tuşla atlama kontrollerine sahiptir. Maçlarda bilgisayara karşı veya en fazla dört arkadaşınıza karşı oynayın. İki farklı oyun modu ve dört farklı savaş alanı arasından seçim yapın.

İNDİRMEK: Savaş Zayıflamaları

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

Değerlendirme: 4.1/5

Crashlands

Crashlands’in amacı, geminize çarpmanıza rağmen teslimat rotanızı bitirmektir. Yol boyunca her türden yaratıkla karşılaşacaksınız. Onları geçmek için bir sığınak, silahlar inşa etmeniz ve kaçmanıza yardımcı olacak eşyaları toplamanız gerekecek. Komik, ilginç ve kendini fazla ciddiye almıyor.

İNDİRMEK: Crashlands

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

Değerlendirme: 4.8/5

çapraz yol

Crossy Road, öldürülmeden mümkün olduğunca uzağa gitmekle ilgilidir. Meşgul yolları, kütükler ve zambaklarla dolu nehirleri, demiryollarını ve daha fazlasını geçmeniz gerekiyor. Bing Bong’un aksine ileri, sola, sağa ve geri gidebilirsiniz, ancak hareket etmeniz çok uzun sürerse bir kartal tarafından kaçırılırsınız.

İNDİRMEK: çapraz yol

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

Değerlendirme: 4.5/5

Geometri Savaşları 3

Geometry Wars, kötü adamları havaya uçurmak amacıyla sizi arenalara sokan bir oyundur. 2D ve 3D ortamlarda 100’den fazla seviye, 12 farklı savaş modu, size yardımcı olabilecek refakatçi dronlar ve süper yetenekler var. Bluetooth denetleyicilerini kullanabilir ve Android TV’de de oynayabilirsiniz.

İNDİRMEK: Geometri Savaşları 3

Fiyat: 3,99$

Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

Değerlendirme: 4.6/5

NBA Jam

NBA Jam, şimdiye kadar yapılmış en iyi basketbol oyunlarından biridir. Bu atari tarzı basketbol oyununu arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Oyun, arkadaşlarınızın cihazlarına bağlanmak için WiFi veya Bluetooth (çevrimdışı oynamak için) kullanır. Küçük bir ekranı paylaşmadan birlikte oynayabilirsiniz. NBA Jam, hızlı tempolu, smaç ve tonlarca eğlence dolu.

İNDİRMEK: NBA Jam

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

Değerlendirme: 4.3/5

şut vuruşu

Cam kırmak eğlencelidir ve Smash Hit’te tek yaptığınız bu. Size cam engellere fırlatılabilecek sınırlı miktarda bilye verilir. Güvenli bir şekilde geçmek için onları kırmanız gerekir. Daha fazla bilye toplamak için cam konileri parçalayabilir ve yol boyunca diğer güçlendirmeleri toplayabilirsiniz.

İNDİR: Smash Hit

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

Değerlendirme: 4.5/5

Aptal Zombiler 2

Angry Birds’e benzer oynanışa sahip birçok oyun var ama Stupid Zombies en iyilerinden biri. Kuşları domuzlara fırlatmak yerine bir pompalı tüfekle zombilerin kafasına vurursunuz. Amaç, tüm zombileri mümkün olduğunca az atışta öldürmek için mermilerin sekmesini hesaba katmaktır.

İNDİRMEK: Aptal Zombiler 2

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

Değerlendirme: 4.2/5

Binmek için bilet

Bu oyun, Days of Wonder’ın en çok satan tren masa oyununun bir uyarlamasıdır. Dört oyuncuya kadar pas ve oynat özelliğini destekler. Oyunun amacı, çeşitli tren vagonlarının kartlarını toplamak ve bunları dünyanın çeşitli ülkelerindeki şehirleri birbirine bağlayan demiryolu güzergahlarını talep etmek için kullanmaktır.

İNDİRMEK: Binmek için bilet

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

Değerlendirme: 4.3/5

solucanlar 4

Bu klasik oyunda bir solucan takımını kontrol ediyorsunuz. Emrinizde, rakiplerinizin solucan takımını yenmek için kullanabileceğiniz uzun bir silah ve eylemler listesi var. Oyuncular tek bir takım kalana kadar sırayla birbirlerine saldırırlar.

İNDİRMEK: solucanlar 4

Fiyat: Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

Değerlendirme: 4.1/5

Diğer Harika Oyunlar

Google Play Store’da aralarından seçim yapabileceğiniz yüz binlerce harika oyun var. Bu liste sadece yüzeyi çizer. Favorilerimizden bazılarını vurgulamak için çok sayıda liste yayınladık. Daha fazlasını keşfetmek için aşağıdaki listelere göz atın!

    | | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*