Android için En İyi İndirme Yöneticilerinden 4’ü

Android için En İyi İndirme Yöneticilerinden 4’ü

Viamobile indirmek bir acı olabilir. Pek çok mobil tarayıcı, indirme işlemlerini gerçekten iyi yönetemez. Bu nedenle Android’de indirmeler şüphelidir ve indirmeleri iyi yöneten iyi bir mobil tarayıcı bulmak özellikle zordur. Bu nedenle birçok insan Android’de indirme yöneticilerini kullanmaya başlamıştır.

Android’de varsayılan tarayıcı ile bir dosya indirildiğinde, duraklatmak mümkün olabilir, ancak genellikle hepsi bu kadar. Bir indirme yöneticisi ile toplu indirme, duraklatma, yeniden başlatma, devam ettirme ve daha pek çok şey yapmak mümkündür. Aşağıda, Android için en iyi dört indirme yöneticisi listelenmiştir.

android-hızlı-indirme yöneticisi

Çoğu mobil tarayıcı, dosyaları gerçekten yavaş bir hızda indirir. Çoğu insan indirme işleminin hızlı bir şekilde bitmesini istediğinden bu can sıkıcı olabilir. Geçmişteki çoğu indirme yöneticisi bu sorunu çözmeye çalıştı ve Fast Download Manager farklı değil. Çoklu iş parçacığı ile indirmelerinizi önemli ölçüde hızlandırmayı vaat ediyor.

Hızın yanı sıra torrent desteği, yerleşik bir web tarayıcısı ve dosya yöneticisi, dosya indirme kısıtlaması yok ve hatta “rahatsız etme modu” gibi başka güzel özellikler de var. Bu indirme yöneticisinin gerçekten yapacak çok şeyi var. Yeni bir indirme yöneticisi arıyorsanız, bunu düşünün.

android-indirici-ve-özel-tarayıcı-yöneticisi

Çoğu indirme yöneticisi, İnternet’ten dosya almanıza ve bunları duraklatma, devam ettirme, toplu indirme, indirilen dosyaları otomatik olarak klasörlere ayırma ve daha fazlasını yaparak yönetmenize izin verir. Ancak, Android’deki kaç indirme yöneticisi gizliliğinize saygı duyuyor?

Downloader ve Özel Tarayıcı ile tanışın. Bununla, kullanıcılar dosyaları çoğu indirme yöneticisinin çalıştığı normal şekilde indirebilir. Bununla birlikte program, kullanıcıların indirilen dosyaları tam bir gizlilik içinde tutmasına olanak tanır. Kullanıcılar indirilen dosyaların güvenliğini sağlamak için bir pin numarası tutabilir ve tüm dosyalar güvenli, özel bir klasörde tutulur.

android-indirme-yöneticisi- için-android

Android’de yavaş indirmeleri hızlandırmak ister misiniz? Öyleyse, Android İçin İndirme Yöneticisi ciddi olarak düşünülmelidir. Geliştirici, dosyaları indirirken “üç kat daha hızlı” olduğunu iddia ediyor. Bunun doğru bir şekilde ölçülmesinin gerçekten bir yolu olmadığı, ancak hızı artırdığı ve mobil verilerin ne kadar yavaş olabileceği düşünüldüğünde bunun bir artı olduğu belirtilmelidir.

Uygulama, daha hızlı indirmelerin yanı sıra, içerik tüketmek için yerleşik bir web tarayıcısına sahiptir ve her tür dosyayı destekler. Facebook veya YouTube gibi popüler web sitelerinden dosyaların bütünlüğünü kontrol etmek ve videoları kopyalamak da mümkündür. Genel olarak, aradığınız şey, sadece çalışan ve bazı düzgün, kullanışlı özelliklere sahip bir indirme yöneticisiyse, denemeniz gereken bir şey.

android-gelişmiş-indirme yöneticisi

Android için Advanced Downloader ilginç bir araçtır. Aynı anda birden fazla dosya alabilmesi, indirme hızlarını hızlandırması ve arka planda indirme ve birden çok dosya türünü desteklemesi bakımından çoğu indirme yöneticisine benzer. Diğer tüm liste öğelerinde gördüğümüz özelliklerin hemen hemen aynısına sahiptir. Advanced Downloader’ı diğerlerinden ayıran şey tema desteğidir.

Bu uygulama ile kullanıcılar sadece dosyalarını daha hızlı ve verimli bir şekilde almakla kalmayacak, aynı zamanda kendilerine uyan bir arayüz ile bunu yapabilecekler. Kullanıcıların bu uygulamayı alıp daha kişisel hale getirebilmeleri için seçilebilecek tonlarca tema var. Bu listeyi incelediyseniz ve hala bir menajerle karşılaşmadıysanız, buna bir şans vermek isteyebilirsiniz.

Android telefon kullanırken dosya indirmek kolay olmalıdır, ancak çoğu mobil internet tarayıcısı bunu can sıkıcı ve eksik bir deneyim haline getirir. Bu yüzden daha fazla insan mobil tarayıcılarıyla indirmeyi bırakmalıdır. Bunun yerine, bu listede gösterilen indirme yöneticilerinden birini kullanmaya başlayın. Bunların her biri kullanışlıdır ve mobilden indirmeyi kendi yöntemiyle kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Derrik Diener, serbest çalışan bir teknoloji blog yazarıdır.

İyi makale, ancak hangisinin en hızlı olduğunu bize söylemek için her birini test etmiş olsaydınız daha iyi olurdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*