Android için Microsoft Launcher, yeni özellikler ve iyileştirmelerle güncellendi

Android için Microsoft Launcher, yeni özellikler ve iyileştirmelerle güncellendi

Microsoft, birkaç gün önce, Surface Book 2 ve Surface Precision Mouse için YouTube’da cihazların avantajlarını ve avantajlarını gösteren yeni bir reklam yayınladı. Bugün şirket, bu sefer Windows Karma Gerçekliğini sergileyen yeni bir Video yayınlıyor.

Yeni Windows Karma Gerçeklik, YouTube kullanıcıları için yayınlanan 15 saniyelik bir reklamdır. Reklam, izleyicileri bir dizi Windows Karma Gerçeklik başlığıyla tanıştırıyor ve onları bir sanal deneyim turuna çıkarıyor.

Reklam ayrıca kullanıcıları yerel bir Microsoft Mağazasında şirketin Windows Karma Gerçeklik başlığını denemeye davet ediyor. Ekim ayının ortalarında Windows Karma Gerçeklik başlığını piyasaya süren şirket, kullanıcıları kulaklıkları incelemeleri için denemeye davet ediyor.

Şirket daha önce YouTube’da yeni piyasaya sürülen Surface Book 2 ve Surface Precision Mouse’u gösteren iki video yayınlamıştı.Şirket, geçen haftadan bu yana Yılbaşı sezonunun hızla yaklaşmasıyla bir reklam çılgınlığı içinde ve sezondan kazanç elde etmek istiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*