Andy Rubin, güya uygunsuz bir ilişki nedeniyle Google’dan ayrıldı; Essential’dan izin alır

Andy Rubin, güya uygunsuz bir ilişki nedeniyle Google’dan ayrıldı;  Essential’dan izin alır

Haberleri geç saatlere kadar okuyan herkes, eğlenceler, politikacılar, işadamları ve gazeteciler de dahil olmak üzere birçok önemli kişiye karşı cinsel taciz şikayetlerinin yoğun bir şekilde yapıldığını fark edecek. Bu nedenle, bu hikayenin ortaya çıkmasında duraklamaya değer. Bilgi Andy Rubin’in kendi “uygunsuz” düşünceleri hakkında.

Onlara göre, Rubin’in 2014’te Google’dan ayrılması tamamen tesadüfi veya daha büyük arzular nedeniyle değildi. Bunun yerine, sözde bir ilişkiden kaynaklanıyordu – rızaya dayalı bir ilişki, işaret etmeliyiz – kötüye gitti.

Raporda Rubin ve gizemli kadının, ikisi Android bölümünde çalıştığı ve onun astı olduğu için ilişkilerini açıklamaları istendiğini öne süren raporla, sorun politika suistimaline bağlı gibi görünüyor. Bu, Google’ın politikasına göre bunlardan birinin bölüm değişikliğini gerektirecektir. Google’ın konuyu araştırdığı ve bu soruşturmanın sonuçlarının belirlenmesinden kısa bir süre sonra çıkışını yaptığı söyleniyor.

Rubin’in sözcüsü Mike Sitrick, Andy Rubin’in Google’dayken sahip olduğu herhangi bir ilişkinin tamamen rızaya dayalı olduğunu ve görevi kötüye kullanma raporlarının da yanlış olduğunu açıkladı.

Bay Rubin’in Google’dayken sahip olduğu herhangi bir ilişki rızaya dayalıydı. Bay Rubin’e Google, Google’dayken herhangi bir görevi kötüye kullandığını asla söylemedi ve ne Google’da ne de o zamandan beri yapmadı.

Yine de, tuhaf bir şekilde, Rubin, yeni şirketi Essential’dan, tam haber çıktığı gibi izin almaya karar verdi. Rubin’in kampından bu hikaye veya şu anki izni hakkında kesin bir açıklama olmadığı için bu da tesadüf olabilir, ancak bu, kitlelerin oyundaki paralelliklere dayalı sonuçlar çıkarmasını engellemeyecek.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*