Apple Arcade’de bulunan En İyi Çok Oyunculu Oyunlar

Apple Arcade’de bulunan En İyi Çok Oyunculu Oyunlar

Apple Arcade burada ve oyun kataloğu eğlenceli, ciddi ve sevimli oyunlarla dolu. Lansmanında, Apple Arcade toplamda yaklaşık 64 oyun içeriyor. Özellikle çok oyunculu oyunlar arıyorsanız, platform şu anda kardeşleriniz veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz 10 çok oyunculu oyun sunuyor.

oyuncular: 1-4Takım yarışı oyunu

Çok oyunculu modda yarış eğlencesi her zaman eğlencelidir. Sonic Racing, tek başınıza, arkadaşlarınızla veya çevrimiçi olarak herhangi biriyle küresel olarak yarışmanıza izin verir.

Pistte, yüksek hızlarda sürerken güçlendirmeler toplayabilir, tuzaklar kurabilir ve rakiplerinize saldırabilirsiniz.

oyuncular: 1-42 vs 2 Spor Oyunları

2’ye 2 90 saniyelik maçlarda silahlarla ve kavgalı yakın dövüş aksiyonuyla kuralsız Amerikan Futbolu oynayın. Kendi başınıza veya arkadaşlarınızla çevrimiçi veya yerel bir ağda oynayabilirsiniz.

oyuncular: 1-21’e 1 strateji oyunu

Arkadaş canlısı bir rakibe karşı çevrimiçi, hatta Bluetooth aracılığıyla çevrimdışı oynayabileceğiniz hızlı tempolu, gerçek zamanlı bir strateji oyunu.

oyuncular: 1-21’e 1 strateji oyunu

Bir arkadaşınızla veya rastgele bir oyuncuyla çevrimiçi olarak veya bir AI rakibiyle çevrimdışı olarak uzak gezegenlerin kontrolü için savaşın.

oyuncular: 1-44 vs 4 aksiyon oyunu

Co-op 4’e 4 çok oyunculu modda bir takım olarak savaşın veya 8 oyuncuya karşı modda bir alanda herkese karşı oynayın. Çevrimiçi bir oyuna katılabilir veya arkadaşlarınızın katılması için bir davet koduyla kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

oyuncular: 1-2Yerel kooperatif çok oyunculu RPG oyunu

Yerel bir işbirliği ortamında tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz bir açık dünya aksiyon RPG oyunu.

oyuncular: 1-21’e 1 fizik odaklı oyun

Bu tek düğmeli, fizik odaklı oyunda insanlık ve kriketin iç içe geçmiş tarihlerinde sopaları sallayın ve topları fırlatın. Tek başınıza veya dost bir rakibe karşı oynayın.

oyuncular: 1-21’e 1 spor oyunu

Yüksek Dalış, Yüzme, Bisiklete binme, Basket topu, Beyzbol, Futbol, ​​Halter, Kaykay ve Alp Disiplini gibi iyi ve basit oyunları bir arkadaşınıza veya tek başınıza oynayın.

oyuncular: 1-2Eşli aksiyon oyunu

Yoğun, Cumartesi sabahı çizgi film tarzı aksiyon oyunu Spidersaurs ile Contra’yı kooperatifte oynamanın eski anılarını yeniden yaşayın.

oyuncular: 1-21’e 1 dövüş aksiyon oyunu

Egzotik gezegenleri, gelişmiş şehirleri ve uzaylı ırklarını kapsayan zengin ve sürükleyici bir evrene sahip 2D Bilimkurgu dövüş oyunu. Tek başınıza veya dost bir rakibe karşı oynayabilirsiniz.

oyuncular: 1-4Eşli kurbağa aksiyon oyunu

Yolunuzdaki sayısız engelden kaçarken ikonik Kurbağayı ileriye doğru yönlendirin. Görevleri kendi başınıza veya arkadaşlarınızın yardımıyla 4 oyunculu kooperatif ortamında tamamlayın.

oyuncular: 1-4Eşli aksiyon oyunu

Zemin lav. Sıcak erimiş lavlarla dolu ortamlarda birinci şahıs olarak koşarken, zıplarken, tırmanırken ve sörf yaparken o heyecan, neşe ve kaos anlarını arkadaşlarınızla bir giriş-çıkışlı çok oyunculu oyunda yeniden yaşayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*