Apple Card Ailesi: Daha iyi bir Kredi Puanı için Apple Kartınızı paylaşın

Apple Card Ailesi: Daha iyi bir Kredi Puanı için Apple Kartınızı paylaşın

Ağustos 2019’da Apple, titanyum Apple Card’ı tanıtarak kredi kartı endüstrisinde bir dalgalanma yarattı. Ve şimdi, teknoloji devi 2021 Bahar Etkinliği’nde Apple Card Ailesi’ni duyurarak bir kez daha yaptı.

Peki, Apple Card Ailesi ile anlaşma nedir? Apple adına akıllıca bir hareket mi? Tüm bunları ve daha fazlasını benimle keşfetmek için okumaya devam edin.

İlginç bir şekilde, Apple CEO’su sunuma aynı kredi kartına sahip iki kullanıcıya verilen kredi puanlarındaki eşitsizlik ve netlik eksikliğinden bahsederek başladı.

Ve Apple Card Family, sorunu çözme girişimidir. Ayrıca, kullanıcıların birlikte nasıl kredi oluşturabileceklerini yeniden keşfetmek için.

Temel konsept, iki kişinin birlikte bir Apple Card’a sahip olabilmesi ve kredi limitlerini paylaşabilmesi/birleştirebilmesidir. Bu sayede krediyi birlikte iyileştirebilir ve eşit fayda elde edebilirler.

Ailelerin daha sağlıklı bir finansal hedefe ulaşmasına yardımcı olmak için tasarlanmış olup, satın alma takibini ve harcama yönetimini basitleştirir. Üstelik tüm bunlar, tek bir aylık faturayla bir iPhone’da.

Apple Card, piyasaya sürülmesiyle birlikte genel kredi kartı deneyimini dönüştürmeye çalıştı. Apple, daha fazla gizlilik ve güvenlik eklemek için başvuru sürecinden her şeyi basitleştirmeyi başardı.

Apple Card Family, denkleme aşağıdakiler gibi daha fazla avantaj ekler:

Apple Card Ailesi ile ortak sahipler ve katılımcılar, %3 Günlük Nakit her Apple Card satın alımı için. Daha fazla netlik için aşağıdaki döküme bakın.

Daily Cash adından da anlaşılacağı gibi kullanıcıların Apple Cash kartına her gün ekleniyor ve hemen kullanılabiliyor.

iOS cihazınızdaki cüzdan uygulamasını kullanarak Apple Card Ailenizi yönetebilirsiniz. Bu nedenle, (ortak)sahiplerin, kartı destekleyen en son iOS’u çalıştıran bir Apple cihazına sahip olmaları önemlidir.

Akıllı aile paylaşım planı, Mayıs ayından itibaren ABD’de kullanıma sunulacak. Ve mevcut Apple Card müşterileri hesaplarını birleştirebilir ve daha düşük APR’yi korurken daha da yüksek bir ortak kredi limitine izin verebilir.

Kart, uygunluk ve krediyle ilgili tüm kararları alma hakkına sahip olan Goldman Sachs ile birlikte verilir.

Not: 18 yaşında veya daha büyük olan herkes ortak sahip olmaya hak kazanabilir ve kredi raporlamayı tercih edebilir. 13 yaşında veya daha büyük olan kullanıcılar katılımcı olabilir.

Bir finansal uzman olmasam da, fikir ilgi çekici görünüyor. Apple’ın işaret ettiği bariz pozitifleri kesinlikle görebiliyordum.

Ancak, Apple’ın onlar hakkındaki sunumu kadar sorunsuz bir şekilde sonuçlanacaklar mı yoksa bazı potansiyel tuzaklarla mı karşılaşacaklar? Pekala, bunu sadece zaman söyleyebilir ve yapabileceğimiz tek şey bekleyip izlemek.

Ne düşünüyorsun? Apple, Apple Card’ı başarılı yapabilir mi yoksa başarısız mı olacak? Görüş ve yorumlarınızı aşağıda paylaşın.

Sonrakini okuyun:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*