Apple Fitness+ artık Malezya’da 19.90 RM karşılığında mevcut

Apple Fitness+ artık Malezya’da 19.90 RM karşılığında mevcut

Bir yıldan fazla bir süre önce, elma Apple One planını birçok hizmetiyle başlattı. Bu içerir Elma Fitness+, kendi kendini açıklayan bir isme sahip. Geçen hafta, Apple One Premier’in olduğu doğrulandı. Malezya’ya geliyor, Apple Fitness+ ile birlikte.

Apple tarafından duyurulduğu üzere, Apple Fitness+ artık Malezya dahil 15 ülkede daha mevcut. Bu platformla, egzersiz ölçümlerinizi bir iPhone, iPad veya Apple TV’de alabilirsiniz. Ayrıca egzersizler, meditasyon seansları ve daha pek çok konuda kullanıcılara rehberlik edecek eğitmenler de olacak.

Fiyatlandırma açısından, Apple Fitness+ aylık 19.90 RM veya yıllık 119.90 RM tutarındadır. Ayda 69,90 RM fiyatla yeni Apple One Premier planının bir parçası olarak da alabilirsiniz. Bu plan; Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Fitness+ ve 2 TB iCloud+ depolama alanıyla birlikte gelir. Planı altı aile üyesi arasında da paylaşabilirsiniz, bu yüzden oldukça iyi bir anlaşma.

Bununla birlikte, Apple Fitness+ veya Apple One Premier planına kaydolmak ister miydiniz? Yorumlarda bize bildirin ve bunun gibi daha fazla haber için TechNave’de bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*