Apple, iOS 11.4.2 güncellemesini ne zaman yayınlayacak? ÇOK ihtiyaç var

Apple, iOS 11.4.2 güncellemesini ne zaman yayınlayacak?  ÇOK ihtiyaç var

Kullanıcıların iOS 11.4 ile yaşadığı sorunları gidermesi beklenen iOS 11.4.1 güncellemesi merakla bekleniyordu. Ancak 11.4.1 güncellemesi yarardan çok zarar verdi.

Birçok iPhone ve iPad kullanıcısını etkileyen iOS 11.4 pil boşaltma sorunu, iOS 11.4.1 yayınlandıktan sonra bile yayılmaya devam ediyor. Diğer tüm iOS güncellemeleri gibi, 11.4.1 sürümü de kendi sorunlarıyla birlikte gelir. Bunları aşağıda kontrol edin:

Yukarıda bahsedilen sorunlar, iOS 11.4.2 güncellemesine şu anda ÇOK ihtiyaç duyulmasının nedenlerinden sadece birkaçı.

iOS 11.4.2 güncellemesi, büyük olasılıkla önce Geliştirici Beta olarak, ardından kararlılık açısından test edildikten sonra genel kullanıma sunulacaktır. Apple, iOS 11.4.2’nin kullanılabilirliği hakkında yorum yapmadı, yayınlanıp yayınlanmayacağı da bilinmiyor.

Halihazırda abeta olarak mevcut olan iOS 12 güncellemesi, 2018 iPhone modelleriyle birlikte Eylül ayında halka sunulacak. Bu gerçekleşmeden önce iOS 11.4.2 güncellemesinin yayınlanmasını bekliyoruz.

Kullanıcıların iOS 11.4.1 güncellemesinde karşılaştığı sorunların büyüklüğü göz önüne alındığında, Apple’ın 11.4.2 güncellemesini çok yakında yayınlaması muhtemeldir.

iOS 11.4.2’nin Ağustos ayının ikinci haftasında yayınlanmasını bekliyoruz. Güncelleme, öncelikle kullanıcıların Apple’da bir geliştirici hesabına ihtiyaç duyduğu geliştirici beta olarak yayınlanacak. Ama üzülme! Apple beta sürümünü yayınladıktan sonra iOS 11.4.2 Beta IPSW üretici yazılımı dosyalarını yayınlayacağımızdan emin olacağız. Bizi izlemeye devam edin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*