Apple TV+, Paul Rudd ve Will Ferrell’in başrollerini paylaştığı yeni komedi dizisi “The Shrink Next Door”un fragmanını yayınladı

Apple TV+, Paul Rudd ve Will Ferrell’in başrollerini paylaştığı yeni komedi dizisi “The Shrink Next Door”un fragmanını yayınladı

Apple TV+ geçtiğimiz günlerde, Will Ferrell ve Paul Rudd’ın başrollerini paylaştığı merakla beklenen komedi dizisi ‘The Shrink Next Door’ için bir fragman yayınladı. Gelecek dizi, sınırlı sekiz bölümden oluşacak ve Will ve Paul tarafından yürütülecek.

Apple’a göre, dizinin ilk üç bölümü 12 Kasım’da tüm dünyada Apple TV+’da yayınlanacak ve kalan beş bölüm her Cuma yayınlanacak.

Bitişikteki Shrink aynı adı taşıyan 2019 podcast’ine dayanıyor ve bir psikiyatrist, Dr. Isaac ‘Ike’ Herschkopf (Paul Rudd) ve onun uzun süredir hastası Martin ‘Marty’ Markowitz’in (Will Ferrell) hikayesini anlatıyor. Ferrell Entertainment Weekly’ye verdiği bir röportajda şunları söyledi:

Bir bakıma çok bağdaştırılabilir – belli ki herhangi bir miktarda terapi yapmış herkes için özel bir anlamı var. konuştuğumuzda [the real] Marty, bu konuda, savunmasız bir yerde, daha önce bu tür bir avukatı gerçekten hiç aramamış ve denemeye karar vermiş ve kapının hemen dışında gerçekten etkili bir geçici rahatlama ve bir şekilde destek almış birinin mükemmel bir fırtınasıydı. asla hissetmediğini ve ‘Hadi gidelim. Bütün bu şeyi ikiye katlayacağım.’ Ve sonra dönüşü olmayan bir noktadaydı. Yani ilk başta baştan çıkarıcı bir şey, ve sonra sen aşağı inmeden önce klozetin etrafındaki hızlı zil sesi, gerçekten içimden atlayan kısımdı.

Bitişikteki Shrink bir psikiyatrist ile uzun süredir hasta olan hastası arasındaki tuhaf ilişkiyi çevreleyen gerçek olaylardan esinlenen bir kara komedidir. Proje, Rudd ve Ferrell’i o zamandan beri ilk kez ekranda bir araya getirecek. Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor 2013 yılında.

Fragmana göz atın Bitişikteki Shrink altında:

Daha fazla oku:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*