Apple Watch’ta Egzersiz Çalma Listesi Nasıl Kurulur

Apple Watch’ta Egzersiz Çalma Listesi Nasıl Kurulur

Beni fazladan birkaç yarda gitmeye ya da %100’den fazlasını koymaya teşvik eden tek şey müzik. Bu yüzden spor salonunda ter atarken en sevdiğim şarkılardan bazılarını dinlemeyi seviyorum. Ayrıca Apple Watch’uma özel bir antrenman listesi oluşturdum, böylece koşu bandında koşmaya başladığım an; heyecan verici müzik otomatik olarak bana katılıyor.

Ayrıca şarkı dinlemeyi seviyorsanız ve en sevdiğiniz parçalardan bazılarının antrenmanınız sırasında ritminizle birlikte otomatik olarak çalmasını ve sıkışmasını istiyorsanız, Apple Watch’ınızda bunun için harika bir çalma listesi oluşturmak için bu hızlı adımları izleyin.

Aşama 1. Başlatmak Apple Watch uygulaması iPhone’unuzda.

Adım 2. Şimdi, üzerine dokunmanız gerekiyor Saatim sekmesi ekranın alt kısmında 鈫 Ardından, kaydırmanız gerekir Antrenman yapmak ve ona dokunun.

Aşama 3. Sıradaki, yapmanız gereken Egzersiz Çalma Listesi üzerine dokunun.

4. Adım. Son olarak, bir çalma listesi.

İleriye dönük olarak, bir antrenmana başladığınızda bu çalma listesi otomatik olarak oynatılacaktır. Zaten başka bir şey dinliyorsanız çalmaz.

Bu kadar!

Sarmak:

Apple Watch, formda ve sağlıklı kalmanıza son derece yardımcı olur. Formda kalmama yardımcı olduğu için akıllı saate çok kredi veriyorum. iPhone’un kullanışlı bir uzantısı olmasının yanı sıra, harika bir fitness cihazıdır. Sağlığınızı iyileştirmede veya istediğiniz rakamı elde etmenizde size ne kadar yardımcı olduğunu bana bildirin.

Bu gönderilere de başvurabilirsiniz:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*