Apple, web sitesinde 4 yeni iPad Pro cihazının ipucunu sızdırmış olabilir

Apple, web sitesinde 4 yeni iPad Pro cihazının ipucunu sızdırmış olabilir

ipad.jpg

Geçen hafta, insanlar pek çok yeni ürünün ipuçlarını bulmak için iOS 14’ün kodlamasını gözden geçirdiler. O zaman, yeni bir ima edildi iPad Pro gerçekten geliyor. Kaynaklar muhtemelen göreceğimizden bahsetti dört yeni model ve son sızıntı bu iddiayı güçlendiriyor.

Kanada’daki iPhone’a göre, Apple istemeden dört yeni modelin varlığını sızdırmıştı. A2228, A2231, A2229 ve A2233 model numaraları, kaldırılmadan önce dün şirketin Çin web sitesinde listelendi. Ancak bazı kullanıcılar, kaldırılmadan önce yeni listenin ekran görüntüsünü almayı başardı.

yeni-ipad-pros-apple-china.jpg

Sağlanan bilgilere göre Apple, yalnızca WiFi veya WiFi+Hücresel olan yeni 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro modellerini piyasaya sürecek. Ayrıca 3D ToF derinlik sensörünü içeren üçlü kamera kurulumlarıyla gelmeleri bekleniyor. Yeni cihazlar hakkında henüz başka bir bilgi açıklanmadı.

Apple tarafında bir hata güncellemesi olsa da, şirketin bu yeni iPad Pro modellerini er ya da geç duyurmaya hazır olması muhtemel. Bunu söyledikten sonra, söz konusu Malezya olduğunda bu yeni iPad Pro modellerinden birini almak ister miydiniz? Facebook sayfamızda bize bildirin ve daha fazla Apple haberi için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Apple iPad'i günümüzün Android ortamında çalışmak için kullanmak ne kadar kolay?

Apple uzun zamandır iPad’lerini bir tabletten daha fazlası olarak lanse etti. Web sitelerindeki pazarlama kopyasının önerdiği gibi aslında “herhangi bir bilgisayardan farklı” mı? Bugünlerde yepyeni bir Apple iPad alıp Android ortamında çalışmak için kullanmak ne kadar kolay? Kısa cevap şudur: kullanımınıza bağlıdır.

Daha uzun cevap için okumaya devam edin ve kendiniz öğrenin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*