Apple’a göre Windows 10, Mac’ten dört kat daha fazla kullanıcıya sahip

Apple’a göre Windows 10, Mac’ten dört kat daha fazla kullanıcıya sahip

Dün, Cortana tarafından desteklenen ve yakında piyasaya çıkacak olan Harman Kardon hoparlörlerini bildirdik. Ayrıca Windows 10 ile derinden bütünleşecek ve size düzenlemeyi göstereceğiz.

Şimdi, konuşmacının Invoke olarak adlandırılacağına dair yeni raporlar geliyor. Ayrıca Skype entegrasyonuna sahip olacak ve onunla arama yapabileceksiniz. Windows Central’a göre Invoke, Cortana Devices SDK’yı kullanan diğer uygulamalarla da bağlantı kurabilecek.

Harman Kardon, Audio pazarında oldukça köklü bir isimdir. Cortana ile birleştiğinde, Microsoft cihazı yoğun bir şekilde tanıtıyorsa Amazon Alexa ile yüzleşebilir. Invoke, bir IR Blaster ve üstte Cortana’nın Windows 10’da gördüğümüz bildirim simgesine benzeyen hoş görünümlü bir aydınlatma sistemi ile donatılmış olarak gelecek.

Harman Kardon yakın zamanda Samsung tarafından satın alınmış olsa da Invoke’un iptal edilmemesini bekliyoruz. Cihazın referansı, en son Windows 10 Redstone 3 derlemesinin tümünde bulunur ve söylentiler, cihazın Windows Phone’larla da çalışacağını öne sürer. Microsoft’un önümüzdeki aylarda bir Surface etkinliği düzenlemesiyle Invoke, takip edecek daha fazla cihazla resmi olarak duyurulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*