Apple’ın genişletilmiş ‘Tatil İadesi ve Geri Ödeme’ politikası artık ABD’de 8 Ocak 2022’ye kadar yürürlükte

Apple’ın genişletilmiş ‘Tatil İadesi ve Geri Ödeme’ politikası artık ABD’de 8 Ocak 2022’ye kadar yürürlükte

Apple’ın genişletilmiş ‘Tatil İadesi ve Para İadesi’ politikası artık yaklaşan Tatil sezonu için geçerlidir. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşteriler artık 1 Kasım 2021 ve 25 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında 8 Ocak 2022’ye kadar Apple çevrimiçi mağazasından satın aldıkları ürünleri iade edebilirler. Müşteriler, şirketin standart iade politikasının hüküm ve koşullarının aşağıdakiler için geçerli olduğunu da unutmamalıdır. iade edilen ürünler.

2020’deki COVID-19 salgını sırasında Apple, çevrimiçi ve perakende mağazalarından satın alınan ürünler için Amerika Birleşik Devletleri’nde Tatil İadesi ve Para İadesi’ni 2 hafta uzattı. Ancak bu yıl Apple tatil iade ve iade programını 10 gün önce açmış, geçen yıl ise 10 Kasım’da kullanıma açılmıştı.

Belki de şirket, Apple’ın iPhone 13 serisi, iPad 9, iPad mini, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri (2021) gibi yeni piyasaya sürülen ürünlerinin teslimat tarihlerinin uzun olması nedeniyle tüketicileri Tatil sezonu için erken alışverişe başlamaya teşvik ediyor olabilir. ), AirPod 3 ve diğerleri. Elma Parlatma Bezi bile 2 ila 3 aylık bir teslim tarihine sahiptir.

Bu yılki en güçlü donanım yükseltme döngüsüyle Apple’ın 120 milyar dolarlık gelirle şimdiye kadarki en büyük Yılbaşı satış sezonuna sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, devam eden tedarik kısıtlamaları nedeniyle cihaz sıkıntısı, Aralık çeyreği için gelir tahminini büyük ölçüde etkileyebilir. Q4 2021 kazanç konferansında, Apple CEO’su Tim Cook, tedarik kısıtlamalarının şirkete 6 milyar dolara mal olduğunu ve etkinin Aralık çeyreği için daha büyük olmasını beklediklerini paylaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*