Arkadaşlarınıza Şaka Yapabileceğiniz 5 Ücretsiz Sahte Arama Uygulaması

Arkadaşlarınıza Şaka Yapabileceğiniz 5 Ücretsiz Sahte Arama Uygulaması

Bir keresinde keşke karşılaşmasaydım dediğim biriyle karşılaştığımı hatırlıyorum çünkü konuşmaya başladıklarında asla durmazlar. Beni bu durumdan kurtarması için beni araması için birine para öderdim. Bir “aile dostu”ydu ama benim değildi, bu yüzden onları havaya uçuracak yüreğim yoktu.

Telefonumda Android için bu sahte arama uygulamalarından birine sahip olmadığım için aldığım şey bu. Bir çağrı almak ve sonra gitmen gerektiğini söylemek, birdenbire söylemekten çok daha inandırıcıdır. Bu uygulamalar sizi rahatsız edici durumlardan kurtarmak için harikadır.

sahte-alphaapp

Sahte Arama – Sahte Arayan Kimliği (artık mevcut değil), sahte bir arama planlamak istediğinizde harika bir seçenektir. İlan edildiği gibi çalışır ve hatta size birden fazla sahte arama planlama fırsatı verir.

Sahte aramaya sahte bir resim, sahte arama ekranı atayabilir ve hatta aramayı yanıtladıktan sonra sahte bir ses çalmaya sahip olabilirsiniz. Önceden yüklenmiş bir ses arasından seçim yapın veya telefonunuzda bulunan herhangi birini kullanın.

Ayrıca, onları aradığınızı (ama görünüşe göre aramadığınız) birine göstermek için yanlış bir giden arama günlüğü ile kanıtlamak istiyorsanız, konuşma süresini, sahte arama kaydını ve sahte cevapsız aramayı ayarlayabilirsiniz.

sahte esnek çözümler

Sahte Arama ve SMS (artık mevcut değil) ile arama zamanı konusunda daha fazla seçeneğiniz var. Arama, beş saniye kadar kısa bir sürede veya bir saat kadar uzun bir süre içinde yapılabilir. Kullanımı çok kolay bir uygulamadır, bu nedenle teknoloji konusunda çok bilgili olmasanız bile kullanmakta sorun yaşamayacaksınız.

Ayrıca kendinize sahte metin mesajları gönderebilir ve üç adede kadar gönderebilirsiniz. SMS’i ne zaman alacağınıza ilişkin zaman çerçevesi, aramalarla aynıdır.

sahte-polisfakeçağrı

Sahte aramayı daha ciddi hale getirmek istiyorsanız, olaya polisleri dahil edin. Bunu Police Fake Call uygulamasını yükleyerek yapabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz altı farklı polis arabası resmi ve aramayı yanıtladığınızda çalabilecek daha fazla ses seçeneği vardır.

Hangi ses seçeneğini seçtiğinizi unutursanız, tekrar oynatmak için oynat düğmesine dokunmanız yeterlidir. Gerekli bilgileri ekledikten sonra yeşil arama düğmesine dokunun ve aramayı bekleyin.

sahte olmayan

Fake-a-Call Free (artık mevcut değil), arama cevaplandığında çalabileceğiniz çok çeşitli seslere sahip bir uygulamadır. Can sıkıcı bir patron, kadın arkadaş, erkek arkadaş, kurtarma çağrısı ve özel birden dörde kadar seçim yapabilirsiniz. Sesi seçmeden önce duymak için bir önizleme düğmesi var, ancak kendi sesinizi kaydetme seçeneği de var.

Arayanın resmi, cihazınızın galerisindeki herhangi bir resim olabilir; bu nedenle, kişi annenizin aradığına inanmazsa, ona resmi gösterebilirsiniz. Sahte aramayı şu andan itibaren bir saniye, otuz saniye, bir dakika, iki dakika, beş dakika ve on dakika için planlayabilirsiniz.

Kendinizi sahte aramaya hazırlamak için sahte bir arama programı da var.

sahte bay

Bay Caller Free (artık mevcut değil) ile sahte SMS göndermek veya sahte arama yapmak size kalmış. Arama sürelerini entegre eden diğer uygulamaların aksine, bu uygulama aramanın istediğiniz zaman olması için bir seçenek sunar. İsterseniz, aramayı altı saat uzaklığa kadar planlayabilirsiniz.

Bay Caller Free, sahte ad ve/veya sahte arama numarası ekleme gibi temel seçeneklere sahiptir ve cihazınızın galerisinden bir resim ekleyebilir veya kamera uygulamasını kullanarak bir resim çekebilirsiniz. Yanlış aramayı daha inandırıcı hale getirmek için, telefonunuzun arama kaydına da ekleyebilirsiniz.

Bu uygulama, aramayı cevapladığınızda çalacak önceden yüklenmiş herhangi bir sese sahip değildir, yalnızca bir tane kaydetmenize izin verir.

Oradan başka bir yerde olmayı dilediğin durumlara veda et. Yukarıdaki sahte arama uygulamaları, basit bir telefon görüşmesi ile sizi onlardan kurtarmak için harika bir iş çıkaracaktır. İlk önce hangi uygulamayı deneyeceksin? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Genel olarak Teknolojiden yeterince yararlanamayan ve her zaman en az bir Android ve iOS cihazıyla çevrili basit bir adam. Ben de bir Pizza bağımlısıyım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*