ASUS ZenFone AR güncellemesi, Android Pay’i ekler ve birçok uygulamayı Google Play’e taşır

ASUS ZenFone AR güncellemesi, Android Pay’i ekler ve birçok uygulamayı Google Play’e taşır

ASUS, ZenFone AR için oldukça büyük bir güncelleme yayınlıyor. Buradaki en büyük değişiklik, cihazın garip bir şekilde başlatmadığı bir şey olan Android Pay’in eklenmesi olacak. Yine de sorun değil: Geç olması hiç olmamasından iyidir. Uygulama yalnızca şu anda Android Pay’in kullanılabildiği bölgelerde görünecek.

Ayrıca ASUS’tan çok sayıda uygulama karıştırma işlemi alıyoruz. Birkaç uygulama sistemden ayrıldı ve daha kolay güncellemeler için Google Play’e eklendi, bu arada önceden yüklenmiş uygulama ve oyun listelerini her ne sebeple olursa olsun döndürüyorlar. İşte yolda olan değişikliklerin tam listesi.

  BeautyLive APP’yi önceden yükleyin.

  201705’e güvenlik yaması güncellemesi.

  Android Pay uygulaması ekle *Uygulama yalnızca Android Pay’i destekleyen ülkelerde mevcuttur.

  Daha Sonra Yap uygulaması ve uygulamada depolanan veriler, sistem yükseltmesinden sonra kaldırılacaktır. Lütfen sistemi yükseltmeden önce verilerinizi yedekleyin.

  ZenFit uygulaması ve ilgili bilgiler sistem yükseltmesinden sonra kaldırılacaktır. ZenFit uygulamasını kullanmaya devam etmek istiyorsanız Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

  Lütfen oluşturma işleminizi tamamlayın ve kolajlarınızı Galeri’ye kaydedin. PhotoCollage ile ilgili dergiler, çıkartmalar ve diğer dosyalar sistem yükseltmesinden sonra kaldırılacaktır. PhotoCollage’ı kullanmaya devam etmek istiyorsanız, Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

  Lütfen oluşturma işleminizi tamamlayın ve filmlerinizi Galeri’ye aktarın. MiniMovie ile ilgili tema paketleri, müzik, komut dosyaları ve diğer dosyalar sistem yükseltmesinden sonra kaldırılacaktır. MiniMovie’yi kullanmaya devam etmek istiyorsanız, Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

  Aşağıdaki üçüncü taraf uygulamalarını ekleyin: Tango için Kuleler, alacakaranlık öncüleri, Marvel Gelecek Dövüşü, asfalt 8, Aşağıdaki üçüncü taraf uygulamalarını kaldırın: okçu E Bowman, avcılar Kapısı, asalar

Son olarak, kamera performansı iyileştirildi. Oldukça önemli, bu telefonun bir biçimde veya başka bir şekilde görüntülerle ilgili olduğunu düşünürsek. ASUS, güncellemenin cihazınıza ulaşmasının bir hafta kadar sürebileceğini söylüyor, ancak şuraya giderek zorlayabilirsiniz: Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemeleri en kısa sürede istiyorsanız.

[via ASUS]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*