ASUS ZenFone Zoom 1 Şubat’ta ABD’de satışa çıkıyor

ASUS ZenFone Zoom 1 Şubat’ta ABD’de satışa çıkıyor

ASUS, bir noktada bulacağınıza benzer bir optik zoom sensörüne sahip kameralı cep telefonu Zenfone Zoom’u piyasaya sürmesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti. Neyse ki, ASUS’un önümüzdeki aydan itibaren B&H Photo aracılığıyla telefonu ABD’de piyasaya sürmesiyle birlikte gelmesi için bekleyiş nihayet sona erdi.

ASUS-ZenFone-Zoom

B&H’nin listesi, cihazı 399 $ için gösteriyor ve hatta 1 Şubat’taki sevkıyat tarihini, umduğumuzun yalnızca ayın sonraki bir şey için bir yer tutucu olmadığını söylüyor.

Cihazın ilgi odağı, 13 megapiksellik OIS PixelMaster kamera lensidir. Optik yakınlaştırma, kaliteden ödün vermeden fotoğraf konularına yaklaşmanıza olanak tanır. 4 ila 11 mm odak uzaklığında çekim yapabileceksiniz (bu, 35 mm formatında 28-84 mm) f/2.7-4.8 diyafram aralığı ile geliyor – hiç de fena değil, diyebiliriz. Cam, ISO, beyaz dengesi, deklanşör hızı ve pozlama değerini ayarlama yeteneği gibi size alışık olduğunuzdan daha iyi kontroller sağlayan yükseltilmiş bir kamera uygulaması tarafından destekleniyor.

Bunun ötesinde, 5.5 inç Full HD ekran, 2.3GHz Intel dört çekirdekli ATOM Z3580 yonga seti, 4GB RAM, microSD ile 64GB depolama ve daha fazlasıyla eksiksiz bir telefon. Standart olarak Android 5.0 Lollipop ile gelecek ve sonunda Marshmallow’a yükseltilirse şaşırmayacağız. Bu, nihayet satın alınabilir hale geldiğinde ikili bir tehdit olarak cebinizde olmasını sorun etmeyeceğiniz bir şeyse bize bildirin.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*