AT&T, ASUS Padfone X’in ABD’deki özel taşıyıcısı olacak

AT&T, ASUS Padfone X’in ABD’deki özel taşıyıcısı olacak

asus-padfone-x-att

AT&T, Amerika Birleşik Devletleri’nde münhasır haklara sahip olacaklarını açıkladı. ASUS Padfone X. Bu telefon/tablet kombinasyonu oldukça benzersizdir. Telefonun kendisi 5 inçlik bir cihaz ve kendi ekranı ve pili olan 9 inçlik bir tablet yuvasının arkasına yerleştirilebilir. Android 4.4 KitKat’ı kutudan çıkaracak ve LTE-Advanced desteğine sahip olacak, ancak bu noktada ortaya çıkan başka pek çok özellik yok.

AT&T Cihazlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeff Bradley, “Müşterilerimize en yenilikçi ve ilgi çekici cihaz portföyünü sunmaya kararlıyız” dedi. “PadFone X, ABD’de türünün ilk örneğidir. Lider teknolojiyi, güzel bir tasarımı ve dikkate değer ölçüde kusursuz bir uygulama deneyimini bir araya getirir – tümü ülkenin en hızlı ve en güvenilir 4G LTE ağında.”

Orijinal Padfone çok fazla ses çıkardı, ancak sınırlı küresel kullanılabilirliği onu çoğu insan için sonradan düşünüldü. Yine de AT&T’nin mağaza raflarındaki bir grup ağır vurucu arasında çok ilginç bir cihaz olmalı, bu yüzden burada Amerika Birleşik Devletleri’nde nasıl olacağını görmekle ilgileniyoruz. ASUS’un bugün daha sonra bir basın toplantısı var, bu yüzden önümüzdeki anlarda Padfone X hakkında daha fazla bilgi almak için bizi izlemeye devam edin.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*