AT&T, Verizon ve T-Mobile, yedek üniteler patladıkça Samsung Galaxy Note 7’yi satmayı bıraktı

AT&T, Verizon ve T-Mobile, yedek üniteler patladıkça Samsung Galaxy Note 7’yi satmayı bıraktı

AT&T, Verizon ve T-Mobile artık satmıyor Samsung Galaxy Not 7 ABD’de ve Avustralya’da bir hizmet sağlayıcı olan Telstra, yedek Note 7’nin müşterilerine sevkiyatını geçici olarak durdurmaya karar verdi. Samsung şu anda, geçen hafta bir Southwest Airlines uçağında duman içinde yükselen Note 7’nin yerine geçtiği iddia edilen bir patlamayı araştırıyor. Ne yazık ki Samsung için, hafta sonu ek Galaxy Note 7’lerin alevler içinde kaldığına dair raporlar geldi – bunlardan biri Güney Kore’deki bir Burger King’de videoya çekildi.

Samsung, yeni raporların hiçbiriyle ilgili bir açıklama yapmadı. Değiştirme birimleri hala orijinalleri kadar tehlikeliyse, Samsung’un havlu atıp Note 7’yi tamamen bırakmasının zamanı gelmiş olabilir. İncelememizde telefondan son derece etkilendik, ancak Samsung’un ikinci bir geri çağırma yapmak zorunda kalırsa insanları Note 7’yi almaya ikna etmesi zor olacak.

verizon

Samsung, değiştirilen Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonların güvenliğini araştırmak için Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu ile birlikte çalışıyor. Soruşturma sürerken Verizon, yedek Note7 akıllı telefonların değişimini askıya alıyor. Yedek Note 7 akıllı telefonunun güvenliğinden endişe duyan herhangi bir Verizon müşterisi, onu başka bir akıllı telefonla değiştirmek için orijinal satın alma noktasına geri götürebilir. Verizon çevrimiçi müşterileri, yedek Note 7 akıllı telefonlarını Verizon mağazalarında da değiştirebilirler.

T mobil

Samsung, birden fazla sorun raporunu araştırırken, T-Mobile yeni Note7’nin tüm satışlarını geçici olarak askıya alıyor ve yedek Note7 cihazlarıyla takas ediyor. Müşteriler, geri çağrılan Note7’yi veya yeni Note7’yi T-Mobile’dan satın aldıkları aksesuarlarla birlikte tam bir geri ödeme için bir T-Mobile mağazasına getirebilir ve T-Mobile’ın envanterindeki herhangi bir cihazdan seçim yapabilir. Yeniden stoklama ücretlerinden feragat edeceğiz ve ön sipariş sırasında satın alan müşteriler ücretsiz Netflix aboneliğine ve aldıkları Gear Fit veya SD kartına sahip olabilir.

AT&T

Son raporlara göre, bildirilen bu olayların daha fazla araştırılmasını bekleyene kadar şu anda yeni Note7’leri değiş tokuş etmiyoruz. Geri çağrılan Note7’ye sahip müşterilerimizi, bu cihazı başka bir Samsung akıllı telefon veya seçtikleri başka bir akıllı telefonla değiştirmek için bir AT&T lokasyonunu ziyaret etmeye teşvik ediyoruz.

Telstra

“Samsung, ABD’de bildirilen olayları araştırırken, müşterilerimize Galaxy Note7 akıllı telefonlarının değiştirilmesini geçici olarak durdurduk. . Bu arada, kredili telefonları olan müşterilere ve değişim programını beklemek istemeyenlerin alternatif bir akıllı telefona geçiş yapmalarına yardımcı oluyoruz.”

[Android Authority, The Verge]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*