BBC America Uygulaması artık Xbox One kullanıcıları için mevcut

BBC America Uygulaması artık Xbox One kullanıcıları için mevcut

Fitbit fitness uygulaması yakında Windows 10 PC, Mobile ve Xbox One için Fitbit Coach uygulamasını piyasaya sürecek. Fitbit Coach uygulaması, kullanıcılara oturma odalarında, ofislerinde veya hareket halindeyken egzersiz yapmaları için bir rehberle yardımcı olur.

Uygulama, adım adım talimatlar, müzik ve ayrıca kullanıcının günlük aktivitesine göre önerilen egzersizler içeren video antrenmanları getirecek. Cihazlarına Fitbit Coach uygulaması indirilmiş olan kullanıcıların, başlamak için bir Fitbit cihazına sahip olmaları gerekmeyecek, ancak tüm özellikler kullanıma sunulmayacak.

Xbox One kullanıcıları, ellerinde Fitbit cihazı varsa, Nabızlarını TV’de gerçek zamanlı olarak takip edebilecekler. Bu, Xbox One Konsol kullanıcıları için ek bir özelliktir. Uygulama şu anda Xbox One ve Windows 10 için Microsoft Store’da aranabilir, ancak kullanıcılar henüz uygulamayı indiremez.

Görünüşe göre uygulama henüz indirilmeye hazır hale getirilmedi ve önümüzdeki günlerde veya haftalarda Xbox One veya Windows 10 PC’nizde indirilmeye hazır olacak. Fitbit Coach uygulaması, fitness programına sınırlı erişimle ücretsiz olarak sunulacak. Fitbit Coach uygulamasına tam erişime sahip olmak istiyorsanız, onu yılda 39,99 $ karşılığında Premium Abonelik için almanız gerekir.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz ve uygulama indirilmeye hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz.

Windows 10 için Fitbit Coach Uygulamasını İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*