Beyaz iPad 2 Çerçevesi / Sayısallaştırıcı, FaceTime Kamera Deliği İle Sızdı!

Beyaz iPad 2 Çerçevesi / Sayısallaştırıcı, FaceTime Kamera Deliği İle Sızdı!

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

2 Mart’taki tanıtımından sadece birkaç gün önce resmi görünen bir başka iPad 2 parçası daha yayınlandı, ancak bu sefer beyaz bir iPad 2’yi ima ediyor. Apple, ilk piyasaya sürülmesinden neredeyse bir yıl sonra henüz bir Beyaz iPhone 4 çıkaramadığı için garip görünüyor. Ayrıca, beyaz bir iPad 2 duyurulacak olsa bile, Apple’ın ekranlarının çoğunu çevreleyen siyah çerçeve (beyaz iPhone 3GS dahil) sözde görüntüyü görsel olarak daha iyi sunuyor. Ancak, aşağıdaki görüntü tamamen farklı bir hikaye anlatıyor.

9to5Mac’e göre kalın çerçeve kendilerine iFixYouri adlı ünlü Çinli iPhone tamircisi tarafından gönderilmiş. “Sayısallaştırıcı” olarak da adlandırılan parçanın arkasında, çevrimiçi olarak bazı iPad aksesuar satıcılarında daha önce listelenen iPad 2 ekran koruyucuları için %100 uygun olan bir kamera deliği vardır (aşağıdaki resme bakın). Mevcut iPad’de olduğu gibi üstte bir ortam ışığı sensörü de bulunur. Şimdi tek soru, 2 Mart’ta gerçekleşecek olan Apple etkinliğinde beyaz bir iPad 2 alacak mıyız? Sanırım yakında öğreneceğiz!

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan, Facebook ve Youtube en son haberler, güncellemeler ve daha fazlası için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*