Billie Eilish, yeni “Happier Than Ever” albümü için Apple Music’te Spatial Audio’yu tanıtıyor

Billie Eilish, yeni “Happier Than Ever” albümü için Apple Music’te Spatial Audio’yu tanıtıyor

Grammy ödüllü şarkıcı Billie Eilish, ikinci albümü ‘Happier Than Ever’ için yeni piyasaya sürülen Spatial Audio’nun tanıtımını yapmak için Apple Music ile ortaklık kurdu. Albümün lansmanından önce Apple Music, abonelerin 30 Temmuz’daki lansmanında hemen dinlemeye başlamak için tüm parçaları önceden eklemelerine izin verdi.

Popüler şarkıcının Apple TV+’daki belgesel filmi “Dünya biraz bulanık” büyük bir hit oldu. Başarılı iş birliği, dünyanın dört bir yanındaki genç izleyicilerde yankı buldu ve Apple TV+ lansmanının ilk haftasında %33 yeni izleyici kazandı. Şirket ayrıca, kendine özgü neon yeşili temasında sınırlı sayıda Apple Hediye kartlarını tanıttı.

Dolby Atmos desteğine sahip yeni Uzamsal Ses özelliği, sanatçıların müziği her yönden, her yerden ve yukarıdan gelecek şekilde karıştırmalarına olanak tanıyan sürükleyici bir ses deneyimi sunar. Bayan Eilish, 42 milyonu aşkın abonesi olan YouTube kanalında ikinci albümü “Happier Than Ever”ın artık Spatial Audio’da Apple Music’te yayınlandığını duyurdu.

Grammy Ödüllü yapımcı, söz yazarı ve besteci Giles Martin“Kayıt başladığından beri sanatçılar, yapımcılar ve mühendisler, ses tek bir hoparlörden gelse bile dinleyicileri varlığından haberdar olmadıkları dünyalara taşıyarak resimleri sesle boyamaya çalıştılar. müzik aşığını müziğin içine alın En sevdiğiniz sanatçıyı sizinle aynı odada duyma hissinden, bir senfoni orkestrasının tam ortasında oturma deneyimine kadar, dinleme deneyimi dönüştürücüdür ve yaratıcı için olanaklar sonsuzdur. Bu teknolojide bir kuantum sıçraması – Şimdiye kadar Dolby Atmos’ta tarihin en büyük sanatçılarından bazılarını miksleme zevkini yaşadım. Bu çalışmayla kendimi sevdiğim albümlere düşerken buldum. tanıdık olmasına rağmen aniden yeni, taze ve anında gelen müziğe tamamen kaptırmak için. Bir içerik oluşturucu olarak, bu inanılmaz deneyimi artık Apple Music aracılığıyla paylaşabilmemiz heyecan verici değil.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*