Bilmeniz Gereken Tüm iMessage Efektleri Sözleri

Bilmeniz Gereken Tüm iMessage Efektleri Sözleri

iMessage dileklerinizi patlatmak için bu cümleleri ve kelimeleri kullanın!

iMessage, internet üzerinden mesaj göndermek ve almak için basit bir platform olsa bile, kült bir favoriydi. Ardından Apple, hizmete birçok harika özellik ekledi.

Bunlardan iMessage efektleri kesinlikle şöhret salonunun bir parçasıdır. Bu noktada, herhangi bir mesajla iMessage efektlerinin nasıl gönderileceğini hepimiz biliyoruz. Ama yapmazsanız, işte size bir hızlandırılmış kurs.

Herhangi bir mesajla efekt göndermek için tek yapmanız gereken, mesajınızı oluşturduktan sonra Gönder düğmesine dokunup basılı tutmaktır.

Efektler ekranı açılacaktır. En üstteki seçeneklerden ‘Ekran’ı seçin. Ardından, mevcut efektler arasından seçim yapmak için sağa ve sola kaydırın. Seçilen efektle bir mesaj göndermek için ‘Gönder’ düğmesine dokunun.

Mesajlarınızla efekt göndermenin temel yolu budur. Ancak, iMessage efekt kelimelerinin bakımlı sırrının içinde misiniz? Bazı kelimeler, onları mesaj olarak gönderdiğinizde bu mesaj efektlerini otomatik olarak tetikleyecektir. Oraya ulaşmak için ekstra çemberlerden geçmek zorunda değilsiniz!

Peki nedir bu özel kelimeler? Ara sıra kullandığımız oldukça standart kelimelerdir. Ancak mesaj sadece bu kelimeleri içermelidir. Ünlem işaretleri ve emojiler gibi noktalama işaretleri iyidir. Ama başka bir kelime gönderemezsiniz. İşte size bir liste.

Artık bildiğinize göre, kimseye sıkıcı dilekler göndermeyin. Onları balon, konfeti ve havai fişekle gönderin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*