Bu, 16 inç MacBook Pro olabilir veya olmayabilir

Bu, 16 inç MacBook Pro olabilir veya olmayabilir

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

16 inç MacBook Pro

16 inç MacBook Pro bir süredir konuşuluyordu ve yukarıda görülen görünüşü, Apple’ın kendisi tarafından macOS Catalina’nın bir Beta’sında sızdırıldı. Dedikodulara göre Apple, 15 inç MacBook Pro’nun ayak izini koruyacak, ancak daha büyük bir ekrana sığdırmak için çerçeveleri kısaltacak.

En son söylenti, ayrı bir güç anahtarı ve Touch ID sensörünün olacağını öne sürüyor ve şimdi MacRumors, sahte olabilecek veya olmayabilecek aşağıdaki görüntüyü yayınladı.

Daha ince çerçevelere sahip bir MacBook Pro’yu gösteriyor ve bu, zaten düşündüğümüzle uyumlu. Ayrıca, fiziksel bir Esc anahtarının yanı sıra daha önceki raporlarla onaylanan bağımsız bir Touch ID sensörünü de ortaya koyuyor.

Aşağıdaki işlemenin yanı sıra rapor, 16 inç MacBook Pro’nun bir AMD Radeon RX 5300M veya 5500M grafik kartına sahip olacağını gösteriyor. Yedeklenecek başka bir bilgi bulunmamakla birlikte, macOS Catalina 10.15.1 kodunun içinde bir “Radeon RX 5500/5500M” dizisi ortaya çıkarıldı.

Sahte bir görüntü olma ihtimali yüksek olsa da (resmi bir Apple grafiğinde olmadığı gibi), daha önce söylentileri olan tüm özellikleri doğru bir şekilde temsil ediyor gibi görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*