Bu Ay Oynayabileceğiniz 10 Yeni iOS ve Android Mobil Oyunu

Bu Ay Oynayabileceğiniz 10 Yeni iOS ve Android Mobil Oyunu

Şu anda hayatta olmak için garip bir zaman. Birçoğumuz evlerimizde kilitli oturduğumuzdan, en azından en yeni iOS ve Android oyunlarını oynamaya yetişebiliriz. Dünya dururken bile, harika yeni mobil oyunların piyasaya sürülmeye devam ettiğini bilmek rahatlatıcı.

Bu ay, mobil platformlarda son derece popüler iki IP’nin yanı sıra yepyeni sürprizlerin gelişini gördü, bu yüzden aşağı kaydırın ve keyfini çıkarın!

Platformlar: iOS, Android

Dead by Daylight, kötü donanımlı dört gencin başka bir oyuncu tarafından kontrol edilen vahşi bir katilden kaçmaya çalıştığı asimetrik 4’e 1 çok oyunculu korku oyunudur. Şimdi yoğun ama çok başarılı bir biçimde cep telefonuna geldi.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Dead By Daylight Mobile

Ne kadar çok oynarsanız, karakterleriniz için o kadar çok avantaj ve beceri seçeneğine sahip olursunuz, katil karakterler ise her türden peri masalı ve filmden ilham alır. Katil palyaçolar, seğiren hemşire-hortlaklar ve Freddy Krueger, Michael Myers ve Stranger Things’den Demogorgon gibi lisanslı katiller var.

Platformlar:Android

Kendi tarzlarında, orijinal Crash Bandicoot oyunları sonsuz koşuculardı ve sizi koşmanın tek yolunun canlı engellerle dolu seviyelerde ilerlemek olduğu dar bir koridora koydu.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Crash Bandicoot Mobile

Bununla nereye gittiğimizi görüyorsun. Crash Bandicoot Mobile, Temple Run ve Crash Bandicoot tarzında bir sonsuzluk koşucusu. Koşmayı bırakamazsınız, ancak zıplayabilir ve düşmanların arasından ve Nitro kasalarının arasından geçerek yoldaki o sahte elmaları yiyebilirsiniz.

Bu, sevilen Crash sanat tarzında klasik bir mobil oyunun tüm basitliği ve bağımlılık özelliğidir.

Platformlar:iOS

Ve şimdi biraz daha az ana akım bir şey için. Sinirli indie house Devolver tarafından yayınlanan Bleak Sword, karanlık bir Dark Souls tarzı ülkede geçen zorlu bir monokromatik aksiyon oyunudur.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Kasvetli Kılıç

Sizi parçalamak için iblisler ve canavarlarla savaşırken zorlu patronlar, acımasız eldivenler ve ıssız arka planlar bekleyin. Soul oyuncuları, savuşturma-kaçma, içeri ve dışarı saldırı oyununa girmeyi kolaylaştıracaklar, ancak bu hiç kimse için kolay bir yolculuk değil.

Platformlar: iOS

Erken Erişim’de bir süredir var, ancak Sensible Soccer geliştiricisi Jon Hare tarafından tasarlanan Sociable Soccer, bazı ciddi iyileştirmeler yapmaya henüz yeni başladı.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Sosyal Futbol

Elbette Sensible Soccer’dan ilham alan Sociable Soccer, çevrimiçi oyun, ligler ve hızlı maçlara odaklanan hızlı ve basit bir futbol formülü sunuyor. Oldukça erişilebilir ve EA Sports ve FIFA’nın biraz hantal tekliflerinden ziyade mobil formata daha uygun geliyor.

Platformlar: iOS, Android

Zorlayıcı polis simülasyonunun geliştiricilerinden This is the Police, Rebel Cops, şehri suçtan kurtarmak için yola çıkan cesur bir ragtag rozza ekibine yakınlaşıyor.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Asi Polisler

Selefinden daha çok bir XCOM oyununa benzeyen bu, suçla dolu bir şehirde birkaç aşamada geçen sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Siperin arkasına geçin, düşmanlarınızı kuşatın ve ekibinizi onları hayatta tutmak için ekipmanla donatın.

Tek bir iyi hedeflenmiş kurşun, hem sizin hem de düşman için tüm farkı yaratabilir, bu da bunu şüpheli ve cesur bir boğuşma haline getirir.

Platformlar: iOS, Android

Şimdiye kadar yapılmış en ufuk açıcı oyunlardan biri (özellikle son on yılın Metroidvania rönesansının ışığında), Symphony of the Night, Drakula’nın şatosunda geçen gösterişli, kamp dolu bir oyundur. Vampir kahraman Alucard olarak, yayılan yapıyı doğrusal olmayan bir şekilde keşfederek, sonunda daha derin girintilerini ve sırlarını açığa çıkaracak öğeler ve yetenekler ararsınız.

Yeni Ios Android Oyunları Castlevania Sotn

Bu, “Metroidvania”nın adının yarısını aldığı Castlevania oyunudur ve bugüne kadar bir sunum, seviye tasarımı ve tatmin edici ilerleme şaheseri olmaya devam etmektedir. Dokunmatik ekran kontrolleri burada gereken eski okul hassasiyeti için biraz zor olabileceğinden, en iyi şekilde bir kontrolör ile oynanır.

Platformlar: iOS, Android (Tarih TBD)

En iyi şekilde “Dark Souls Mobile” olarak tanımlanabilecek, merakla beklenen aksiyon RPG oyunu nihayet 2020’nin başlarında çıktı. Ancak uzun geliştirme döngüsü buna değdi, çünkü cezalandırma, zamanlama ve dayanıklılık temelli oyunları sıkıştırmayı başarıyor. ilhamının küçük bir ekrana kadar mücadelesi.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Pascal Bahsi

Oyun kesinlikle güzel görünüyor, sizi düşmüş savaşçılar, yıkılmış şehirler ve gökyüzünün bile çürüyor gibi göründüğü ortamlarla dolu can çekişen bir fantezi dünyasına atıyor. Bunun bir olduğu konusunda uyarılırsınız çok zor oyun amaçlandığı gibi ve daha çok hızlı ve sıradan bir şey yerine yüksek zorlu, yüksek ödüllü bir deneyim arayan oyuncuları hedefliyor.

Platformlar: iOS, Android

Harvest Moon olmasaydı, neredeyse kesinlikle Stardew Valley olmazdı. Ekinlerinizi ve hayvanlarınızı yetiştirdiğiniz, bir ev inşa ettiğiniz ve hatta evlendiğiniz şirin çiftçilik oyunu, 90’lara dayanan uzun bir geçmişe sahiptir ve bu mobil yan ürün, tipik olarak yavaş tempolu oyunu daha hızlı bir formatta toplar.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Harvest Moon Mad Dash

Aslında ana seriden çok farklı bir oyun, ekim ve yetiştirme aşamalarını hiper hızlı bir şekilde tamamladığınız ve bir zaman sınırı ile tamamladığınız sayısız aşamada yer alıyor. Çiftçilik simülasyonunu bir bulmaca formatına dönüştürüyor ve oldukça iyi çalışıyor. Sadece sebzelerinizin çok fazla büyümesine izin vermemeye dikkat edin, aksi halde grubu mahvedip seviyeyi geçemezsiniz!

Platformlar: iOS (Tarih TBC), Android

Bu aslında geçen yıl çıktı, ancak bir dizi teknik sorundan sonra yeniden yapılmak üzere dijital vitrinlerden kaldırıldı. Şimdi yeniden piyasaya sürüldüğüne göre (erken erişimde), Stellaris: Galaxy Command, büyük strateji kökenlerine yakışır şekilde umut verici parıltılar göstermeye başlıyor.

Yeni Ios Android Oyunları Stellaris Galaxy Command

Orijinal Stellaris’i bir oyunun etli bir sloganı yapan çeşitli unsurlar ve derinlik azaltıldı, ancak bir uzay istasyonu inşa ederken, kaynaklar ve savaş için galaksiler arası ittifaklar kurarken ve bir uzay gemisi olmaya çalışırken o büyük strateji uzay yolculuğu ruhu hala burada. kozmosun siyasetinde büyük bir oyuncu.

Oyunun tamamen ortaya çıkması için birkaç ışık yılı daha var, ancak potansiyel zaten görülüyor.

Platformlar: iOS

Onları eskisi gibi yapmıyorlar ve kesinlikle onları İkinci Dünya Savaşı’nın kaosunda geçen eski kadro tabanlı strateji oyunu olan mükemmel Company of Heroes gibi yapmıyorlar. Muhtemelen bu iPad bağlantı noktasının, mobil platformlar için şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi RTS oyunlarından biri olmasının nedeni muhtemelen budur: zorlu, akıllı, taktiksel düşünme ve duvara dayalı bazı senaryoları aşmak için güçlü bir irade. içine.

Yeni Ios Android Oyunları 2020 Heroes Şirketi

Dokunmatik kontroller mükemmel bir şekilde çalışır ve dokunmatik ekran için tasarlanmış komut tekerleği veya orijinal komut paneli dahil olmak üzere birkaç kontrol seçeneği sunar. Bir Apple Kurşun Kalem ile de çalışır ve savaştan zarar görmüş Avrupa’daki çeşitli görevlerde askerlerinize rehberlik etmeye çalışırken ekstra hassasiyet sunar.

Tüm bu mobil oyunları bir PC’de oynamak ister misiniz (pekala, zaten bir PC’de oynayamadıklarınız)? İşte tam da bunu yapmanız için en iyi Android emülatörlerinden bazıları. Veya yukarıdaki oyunlar tam size göre değilse, 2020’de alabileceğiniz Android için en iyi çevrimdışı atış oyunlarına bakın.

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Teknolojiyi Kolaylaştır’da İçerik Yöneticisi. Android, Windows ve kırılma noktasına kadar retro konsol öykünmesiyle uğraşmayı sever.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*