Campfire Audio’nun Mammoth IEM’leri sadece sesle değil, aynı zamanda görünümde de sunar

Campfire Audio’nun Mammoth IEM’leri sadece sesle değil, aynı zamanda görünümde de sunar

Bu küçük projektör geçen Temmuz ayında piyasaya sürüldü ve her yerde Star Wars hayranlarının kalbini anında çaldı. Anker ve Star Wars, R2-D2’nin Obi-Wan Kenobi için holografik bir mesaj yansıttığı Star Wars: A New Hope’dan esinlendiği için R2-D2 Nebula Capsule II’yi piyasaya sürmek için ortaklık kurdu.

  Harika boya ve tasarıma ek olarak, bu mini projektör, 200 lümen parlaklık sunarken 100 inç’e kadar (çapraz olarak) içerik görüntüleme kapasitesine sahiptir. Çözünürlük 720p’de geldiğinden tam olarak ideal olmayabilir, ancak işi halletmek için kesinlikle yeterince iyi olacaktır. Anker’de yerleşik bir dizi hoparlör bulunduğundan, ayrı bir hoparlör sistemi bağlamaya çalışmakla da ilgilenmenize gerek kalmayacak. Bunlar aynı zamanda bir Bluetooth hoparlörü olarak da kullanılabilir ve size en havalı (ve en pahalı) Bluetooth’lardan birini verir. hoparlörler orada.

  Android TV’nin gücü sayesinde 5.000’den fazla farklı uygulamaya anında erişebilirsiniz. Veya R2-D2’yi takıp Chromecast olarak kullanabilir ve Google Asistan desteğine sahip yerleşik hoparlörlerden yararlanabilirsiniz. Bağlantıya gelince, Nebula Capsule II bir yardımcı bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası, USB Type-C ve USB-A içerir.

  Ama asıl eğlence burada başlıyor. Normalde, bu R2-D2 Sınırlı Üretim Anker Nebula Kapsül II’nin fiyatı 700 dolar civarında. Ancak halihazırda uygulanmış olan 100$’lık indirime ek olarak, bir sayfa kuponu ile 100$’lık ekstra bir indirim alarak fiyatı da getirebilirsiniz. sadece 500 dolara kadar. Bu şu anda R2-D2 Kapsül II için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat ve bu da onu inanılmaz bir pazarlık haline getiriyor.

  R2-D2 Çapa Bulutsusu Kapsül II

  | | | Sızıntı Google.com, 2007-2021

  /*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

  hepsi özel

  Campfire Audio’ya göre, Mammoth IEM’lerin benzersiz özelliklerinden biri, kulaklıkların akustik odasının 3D olarak basılmış olmasıdır. Şirket, akustik odayı 3D yazdırarak, mümkün olan en iyi sesi sunabilmeleri için sürücüler için daha iyi optimize edilmesini sağladığını iddia ediyor.

  Bunu bir terziye gitmek yerine raftan satın almak gibi düşünebilirsiniz, muhtemelen size özel olan terzi vücut şekliniz, boyunuz ve gitmek istediğiniz stil için daha iyi optimize edilecektir.

  Akustik odayı 3D olarak yazdırmaya ek olarak, Campfire Audio ayrıca yüksekler için özel ancak dengeli bir armatür, ortaları iletmek için tek bir özel BA ve şirketin eski olduğunu söylediği yeni bir özel 10 mm biyo-selüloz diyafram dinamik sürücüsü yarattı. -okul ses imzası.

  benzersiz görünüm

  Mammoth’un benzersizliği sadece kulaklıkların tasarlandığı şekilde bitmiyor. Campfire Audio ayrıca, şirketin iç logosuna karanlıkta parlama işlemi uygulandığı kulaklıkların vurgularına ve üzerinde karanlıkta parlayan vurgulara sahip gümüş kaplamalı bakır Litz kablosuna da çok dikkat etti. hem MMCX konektörleri hem de 3,5 mm fiş.

  Sonuç? Işıklar kapalıyken gerçekten harika görünen oldukça havalı bir çift kulaklık. Kuşkusuz bu işlevsel olmaktan çok yeni, ama hadi ama, aslında böyle parıldayan kaç IEM tanıyorsunuz, değil mi?

  Ancak karanlıkta parlayan vurguların dikkatinizi Mammoth’un kabuğunun işlenmiş alüminyumdan nasıl yapıldığı ve bir dizi siyah üç loblu vida ile tamamlanan anodize edilmiş “donmuş tundra” mavisi kaplamasından alıkoymasına izin vermeyin. ve siyah PVD kaplamalı paslanmaz çelik ağız.

  Şirket ayrıca MMCX konektörünü berilyum bakırdan üretti; bu, onu gelecek yıllarda kullanmaya devam edebilmenizi sağlamaya yardımcı olacaktır.

  Son olarak, Campfire Audio, Seaqual Initiative’i destekleyen, geri dönüştürülmüş deniz plastiğinden yapılmış yeni bir Epoch taşıma çantası da içerecek.

  Son düşünceler

  Audiophile sınıfı IEM’ler için pazardaysanız ve normdan farklı bir şey istiyorsanız, o zaman Campfire Audio’nun Mammoth’u, görünüşü için olmasa bile, o zaman şirketin iddia ettiği ses için kontrol etmeye değer olabilir. teslim edebilen.

  Mammoth IEM’lerin fiyatı 549 $’dır ve bu, kuşkusuz pek çok kişinin uygun olarak kabul edeceği bir rakam değildir, ancak odyofil dünyasına dalmak istiyorsanız, bu başlamak için kötü bir yer olmayabilir.

  | | |

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *