Çok Yakında: iPhone için SkyFire 2.0 Flash Video Oynatıyor – App Store Onayını Bekliyor

Çok Yakında: iPhone için SkyFire 2.0 Flash Video Oynatıyor – App Store Onayını Bekliyor

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

SkyFire, Flash videoyu sunucularında kodlayarak oynatan Nokia ve Android cihazlar için bir web tarayıcısıdır. Ayrıca videoyu, genellikle olduğundan daha hızlı yüklenecek şekilde optimize ederler. SkyFire ile %70’e varan veri tasarrufu mümkündür.

Bu, olası onayları için kısa bir süre sonra Apple’a sunulacak olan iPhone için Skyfire 2.0 Mobil Tarayıcısına ilk bakış. Bu, halka açıklanacak son sürüm değil, yalnızca iOS4’te çalışan mobil tarayıcının hızlı bir demosu. Skyfire, Flash videoları mobil platformlara getirme yeteneği ile bilinir.

Skyfire 2.0, sosyal medya nesli için oluşturulmuş ilk mobil tarayıcıdır ve akıllı medya önerileri de dahil olmak üzere mobil İnternet deneyimini daha hızlı, Flash özellikli ve eğlenceli hale getirir.

Flaş Video -“Video” simgesi, kullanıcıların web üzerinde, aksi halde mobil cihazlarda oynatılmayan milyonlarca Flash videosunu oynatmasına olanak tanır. Bu, Flash içeriğini Skyfire’ın sunucularında HTML5’e dönüştürerek, soru işaretli ve mavi Legolu bu hata mesajlarının arkasına sıkışmış içeriğin kilidini açar.

İlgili İçerik – “Keşfet” simgesi, o anda görüntüledikleri içeriğe göre İnternet’teki en alakalı içeriği kullanıcının parmak uçlarına getirir. Keşfet düğmesi, geçerli sayfada ne olduğuna bağlı olarak web’den video, vızıltı, haber, resim ve diğer siteleri çeker.

SkyFire yalnızca Flash videoları oynatır, oyunları ve benzeri içerikleri oynamaz. Bu, iPhone uygulama ekosistemine hoş bir ek olacak ve web sitelerinin içeriklerini özellikle iOS cihazları için biçimlendirmesine gerek kalmadan çok daha fazla videonun yayınlanmasına izin verecek.

SkyFire, onay için Apple’a gönderildi. Web sitelerini oluşturmak için kendi proxy’lerini kullanan Opera, App Store’a da ulaştığından, Apple için yeşil sinyali alacaklarından oldukça eminler.

Ayrıca, şu anda yalnızca Flash reklamlarını görüntülemek için iyi olsa da, Frash aracılığıyla jailbreak yapılmış bir iPhone’da ‘gerçek Flash’ı deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*