Core i7 Surface Laptop yakında dört renk seçeneğinin tümüne sahip olacak

Core i7 Surface Laptop yakında dört renk seçeneğinin tümüne sahip olacak

Microsoft, Windows 10 Mobil Cihazlarda Windows Haritalar Evrensel Uygulaması için yeni bir güncelleme sunmaya başladı. Windows Haritalar için en son güncelleme, yeni özellik ve iyileştirmeler getirdi. Güncelleme şu anda Windows Phone’da Hızlı ve Yavaş Çalma’da.

Windows Haritalar artık çoklu durdurma özelliğini desteklemektedir. Bir yolculuğa çıkmayı planlıyorsanız ve yol boyunca bir yerde fazladan bir mola vermek istiyorsanız. Haritalar’ın yeni Çoklu durma özelliğini kullanabilirsiniz. Windows Haritalar artık sizi A’dan B’ye ve ardından C, Dand E’ye götürebilir.

Özelliği kullanmak için, yol tarifi alırken durak eklemek için “+” düğmesine basarsınız. PC’lerde, haritayı sağ tıklayıp seyahatinize eklemek için “Hedef ekle”yi de seçebilirsiniz. Ayrıca Microsoft, Haritalar uygulamasının performansını iyileştirdi ve hatalar da giderildi.

Windows 10 için Windows Haritalar’ı indirin.

Microsoft, Surface Laptop’un lansmanı sırasında, dört farklı renkte sunulacağını da duyurdu. Ancak Surface Laptop’un dört rengi ABD’de Intel Core i5/256 GB modeliyle sınırlıydı. Daha sonra bu Four Surface Laptops renkleri Core i5 sürümü için 17 yeni pazara sunuldu. Ve şimdi Microsoft’un yakında tüm renk seçeneklerini Surface Laptop’un Core i7 sürümüne getireceği keşfedildi.

Şirketin dört rengi Platin, Grafit Altın, Kobalt Mavisi ve Bordo’dur. Intel Core i7 sürümü daha önce yalnızca Platinum’da mevcuttu. Microsoft, Mağaza sayfasında, yukarıdaki resimden de görebileceğiniz gibi, renk seçeneklerinin geri kalanının “yakında” olduğunu gösterdi. Microsoft, ne zaman gelecekleri konusunda herhangi bir tarih belirtmedi ancak umarız daha erken getirirler.

Microsoft, yeni Surface Pro için Şanghay etkinliğinde, kullanıcıların yalnızca Windows Mağazası aracılığıyla uygulamaları indirebilecekleri yeni bir Windows S İşletim Sistemi tarafından desteklenecek olan yeni Surface cihazları Ailesini duyurdu. Cihazlar daha sonra 25 pazarda kullanıma sunuldu.

Yüzey dizüstü bilgisayarını buradan satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*