Coumi Freedom Dots Gerçek Kablosuz Kulaklıklarda %40 Tasarruf Edin

Coumi Freedom Dots Gerçek Kablosuz Kulaklıklarda %40 Tasarruf Edin

Bir çift kulaklıkta arayabileceğiniz tüm harika özellikler bu sette yer almaktadır. Coumi Freedom Dots True Wireless Kulakiçi kulaklıklarda aktif gürültü önleme, Bluetooth 5.2, USB-C şarjı ve Şeffaflık Modu bulunur ve su geçirmezdir. Tencereyi tatlandırmak için iki ayrı indirim uygulayın ve 30 doların altına alın.

Kulakiçi kulaklıklar, -35db’ye kadar çevresel düşük frekanslı gürültülerin %90’ını filtreleyen çift huzme oluşturan mikrofonlara sahiptir. Bu, müziğe, telefon görüşmesine, podcast’e vb. odaklanmanızı sağlar. İki mikrofon çevresel gürültüyü azaltırken diğeri talimatlarınızı bekler. Gürültüyü o kadar iyi bloke ederler ki, hiçbir şey dinlemediğinizde bile, sadece gürültüyü engellemek ve dinlenirken biraz huzur bulmak için kullanabilirsiniz. ANC’den Şeffaflık Moduna geçmek kolaydır, böylece gerektiğinde trafiği veya duyuruları duyabilirsiniz.

Coumi Freedom Dots True Wireless Earbuds, düşük güç tüketen bir yonga seti kullanır ve tek bir şarjla altı saate kadar dinleme sağlar. Şarj kutusunu kullandığınızda bu süreyi bir tam gün olmak üzere 24 saate kadar uzatabilirsiniz. Kutu, USB-C ile yalnızca 90 dakikada tamamen şarj olur ve size 24 saat daha verir. Bluetooth 5.2 ile bir kez eşleştirin ve gelecekte otomatik olarak bağlanmalarını sağlayın.

Kulakiçi kulaklıklarda ayrıca 12,5 mm geniş diyafram açıklığına sahip fiber optik sürücü ve SBC/AAC yüksek kaliteli ses kod çözmeyi ve 20-20 khz’ye kadar frekans yanıt aralığını desteklemek için ultra ince elastik diyafram bulunur. Bu size kristal netliği ve güçlü bir bas verecektir.

Üç boyutlu ergonomik yumuşak silikon kulak uçlarıyla iyi bir uyum elde ettiğinizden emin olduğunuz için kalitenin keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca IPX7 su geçirmezlik derecesine sahiptir ve açık hava sporlarının keyfini çıkarırken ter veya su endişelerini ortadan kaldırır. Şarj kutusunun su geçirmez olmadığını unutmayın.

%10 indirim almak ve kodu kullanmak için Amazon kuponunu kırpın VOOVK7JS bu kulaklıklar için sadece 29,99 $ ödemek için %30 daha almak. Teklif 30 Nisan 2021’e kadar geçerlidir.

Coumi Freedom Dots Gerçek Kablosuz Kulaklık

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*