Daha fazla DROID MAXX 2 fotoğrafı, bunun yeniden markalanmış bir Moto X Play olduğunu onaylıyor

Daha fazla DROID MAXX 2 fotoğrafı, bunun yeniden markalanmış bir Moto X Play olduğunu onaylıyor

droid maxx 2 tarafı

İlk kelimeyi ve ilk kanıtı aldık. Şimdi, Verizon’un geleceğine dair daha fazla onay var. Motorola DROID MAXX2 esasen düzeltilmiş bir Moto X Play’dir. Android Polisi bu sefer malları ortaya çıkardı ve resmi olarak gelmeden önce cihazın tanıdık dış görünüşüne iyi bir bakış atmamızı sağladı.

Söz konusu telefon hakkında söylenecek fazla bir şey yok, bunun Verizon’un tipik DROID’e özgü özellikleriyle birlikte geleceğini doğrulamak için tasarruf edin. Bu özellikler, fotoğrafları yakındaki birine hızlı bir şekilde ışınlamak için kullanabileceğiniz DROID Zap’i içerir.

Telefon ayrıca 5.5 inç Full HD ekran, 2GB RAM, Qualcomm Snapdragon 615, 21 megapiksel kamera ve 3.630mAh pil dahil aynı özellikleri paylaşmalıdır.

Söylentiye göre DROID MAXX 2, 300$’lık aynı uygun fiyatlı başlangıç ​​fiyatına gelecek, bu nedenle fiyat etiketi her zaman bir DROID telefonu almanızın önünde bir engel olduysa, istediğiniz şey buydu. Biraz daha meyve suyu arayanlar için mi? DROID Turbo 2’nin de yapım aşamasında olduğunu duyuyoruz ve bu bir serseri olmalı.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*