Daha temiz ve sağlıklı bir cilt için Mayıs 2021’de 8 yeni cilt bakım ürünü

Daha temiz ve sağlıklı bir cilt için Mayıs 2021’de 8 yeni cilt bakım ürünü

Geçen hafta, pandemi burada daha da kötüye giderken tam olarak gülümsemeler getirmedi, ancak dikkatinizi dağıtmaya ihtiyacınız varsa, bu taze cilt bakım ürünleri mahsulü işinizi görecektir.

Neme ve sürekli ısıya rağmen cildimizin nemli ve nemli görünmesini sağlamak zor olabilir. Pandeminin stresini ekleyin ve kendinize donuk, susuz ve iltihaplı ciltler için mükemmel fırtınayı elde edin.

Neyse ki, bu cilt bakım ürünleri tüm bu sorunları göz önünde bulunduruyor. La Mer’in ikonik Creme de la Mer’in hafif versiyonundan ve La Prairie’nin ultra lüks, altınla aşılanmış koleksiyonundan Kiehl’in yıldönümü spesiyallerine kadar, bu Mayıs’taki favori cilt bakım ürünlerimizden bazıları burada.

İkonik Creme d茅 la Mer’den daha hafif olacak şekilde formüle edilen Soft Cream, ünlü Miracle Broth’un aynı faydalarını ciltte rahatsız etmeden ve rahatsız etmeden sunmayı vaat ediyor. Kuru veya karma cilde sahip olanlar, kremde bulunan ve zamanla doğal canlı bir parlaklık için cildin bariyerini yenileyen, yosun katkılı, antioksidan bakımından zengin Nemlendirici Kürelerden en fazla faydayı görecektir.

Tüm La Mer kontuarlarında ve La Mer Home Concierge’de mevcuttur.

Laptop karşısında saatlerce yorulan, cansız gözlerden rahatsız olanlar bunda teselli bulacaklar. Güçlü Dior Capture Totale cilt bakım serisine katılan en son ürün, göz bölgesini dönüştürmek için doğal kökenli bileşenlerin (kesin olarak yüzde 92) faydalarını sunan bu göz serumudur. Örneğin, Longoza özü, hücreleri yenilenmeye teşvik ederken, aktif Çavdar özü ve Asetillenmiş Hyaluronik Asit, hassas bölgeyi sıkılaştırmaya ve dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Tüm bunlar, etkinliğini daha da artırmak için mikro dalgaları ve cry-termal gücünü birleştiren çift patentli bir 3D Cryo-Flex aplikatörü aracılığıyla sağlanır.

Tüm Dior Beauty butiklerinde ve tezgahlarında mevcuttur.

Şimdi sekizinci neslinde olan bu güneş kremi, cilde zarar veren UVA/UVB ışınlarını engeller. Ancak bu sefer, gelecekteki hasarı önlerken antioksidan faydalar sağlayan Organik Mango Yaprağı Ekstresinden biraz yardım alıyor. Hatta kolajeni parçalayarak cildin bariyer işlevini tehlikeye atması ve bu süreçte katlanarak yaşlanması ile bilinen kirliliğe karşı cildi koruyarak ekstra yol kat eder.

Tüm Clarins butiklerinde, tezgahlarında ve çevrimiçi olarak buradan satın alınabilir.

Altın saatte İsviçre Alpleri’nin büyüleyici görkeminden ilham alan La Prairie, Pure Gold Koleksiyonu ile cilde aynı eşsiz güzelliği getirmeyi amaçladı. Konsantre, yüz kremi ve göz kremi olmak üzere üç zengin lüks formül yelpazesinin tümü, yalnızca anında parlaklık kazandırmak için değil, aynı zamanda uygulamadan uzun süre sonra bile cildi canlandırıcı bileşenlerle yavaşça aşılamak için Pure Gold Difüzyon Sistemini kullanır. Cansızlaşmış cilt anında genç bir ışıltıyla dolar.

Tang Plaza, Takashimaya, Metro Paragon ve One Assembly’deki Tangs’taki tüm La Prairie tezgahlarında mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*