DigiTimes Raporu : CDMA iPhone’un Metal Sırtı olacak, Apple TV’de iOS ve AMD Fusion ve A9 çipli daha küçük iPad bulunacak

DigiTimes Raporu : CDMA iPhone’un Metal Sırtı olacak, Apple TV’de iOS ve AMD Fusion ve A9 çipli daha küçük iPad bulunacak

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

Yeni nesil iPad ve Verizon iPhone ile ilgili söylentiler birkaç aydır ortalıkta dolanıyor. Bugün DigiTimes, yeni yayınlanan bir raporda CDMA özellikli iPhone’lar, iPad’in bir sonraki yükseltmesi ve Yeni Apple TV hakkında biraz daha bilgi verdi.

Tıpkı önceki söylentiler gibi, bu rapor da Verizon’un iPhone’larını CES 2011’de duyurmasının beklendiğini ve Ocak 2011’de göndermeye başlayacağını belirtiyor.

Apple’ın da bu yıl içinde yeni nesil iPad’i piyasaya sürmesi bekleniyor. DigiTimes, yükseltilmiş iPad’in 2011’in ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan yeni bir ARM Cortex-A9 tabanlı işlemciye ve 512 MB RAM’e sahip olacağını iddia ediyor. 9.7 inç boyutunda satışa sunulacak ve Apple ayrıca IPS’li daha küçük bir 7 inç iPad’i tanıtacaktı. Panel ve 1024脳768 çözünürlük.

Bu iki cihazın yanı sıra Apple’ın Aralık ayında satışa çıkacak olan yeni Apple TV’sini de piyasaya sürmesi bekleniyor. AMD’nin Fusion çözümünü kullanacak ve bir sabit disk içermeyecek. Kullanıcı arayüzü, sosyal ağ web sitelerini, ağ multimedyasını ve App Store’u destekleyen iPhone’unkine benzer olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*