DNS Numarası: PS 3 3.55 Üzerinden PSN Online’a Firmware 3.56 Güncellemeden Erişin

DNS Numarası: PS 3 3.55 Üzerinden PSN Online’a Firmware 3.56 Güncellemeden Erişin

Sadece birkaç gün önce Sony, şimdiye kadar mevcut olan her türlü jailbreak / homebrew’i engelleyen PlayStation 3 ürün yazılımı 3.56’yı piyasaya sürdü. Bu, Geohot’ın 3.55 bellenimi veya başka bir özel bellenimde PS3’ü jailbreak’li olanların artık PSN erişimine sahip olmadığı anlamına gelir. Ancak, bu son üretici yazılımı güncellemesini atlamanın ve PlayStation Network’e erişmenin ve ayrıca 3.56 donanım yazılımına gerçekten güncelleme yapmadan çevrimiçi oyunlar oynamanın bir yolu var gibi görünüyor. Bu şekilde hem jailbreak’i sürdürür hem de tüm PSN eğlencesini yaşarsınız.

Bu yöntem, muhtemelen yakında düzeltilecek olan “DNS numarası” olarak bilinir, bu yüzden fırsatınız varken keyfini çıkarın. Şu an itibariyle, 3.55 belleniminde mükemmel şekilde çalışıyor. İşte yapmanız gerekenler:

(*NOT: Jailbreak’li bir ürün yazılımı 3.55 kullanıyorsanız PSN’den uzak durmanız önerilir, çünkü Sony bunu kolayca algılayabilir ve isterse sizi PSN’den yasaklayabilir!)

Ayrıca PlayStation 3 kurtarma moduna nasıl erişeceğinize dair basit eğiticimizi de görebilirsiniz. burada (özel ürün yazılımı kurulumu veya PS3 hatalarını düzeltmek için gerekli olabilir). Bu arada, 3.56 için özel bir ürün yazılımı, imza anahtarları zaten açıklanır açıklanmaz yolda olabilir. Bu konuda daha fazlasını okuyunburada.

GÜNCELLEME : PlayStation 3 Özel Ürün Yazılımı 3.55’te PSN Online’a Erişmenin Yeni Yöntemi [VIDEO]

YASAL UYARI: Yukarıdaki gönderi yalnızca eğitim amaçlıdır! ithinkDifferent, korsanlığı veya bilgisayar korsanlığını hiçbir şekilde tasvip etmez. Bu, Hizmet Şartlarının ihlalidir ve bazı durumlarda yasa dışı olarak kabul edilir.

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan, Facebook, ve Youtube en son haberler, güncellemeler ve daha fazlası için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*