Elli Harika Microsoft Word 2013 Kısayolu

Elli Harika Microsoft Word 2013 Kısayolu

Bazılarımız fare odaklı, sağ tıklayan insanlarız ve bazılarımız klavyede gerçekten çok iyi. Office 2013 sürümü için en iyi elli Microsoft Word klavye kısayolunu derledik.

İyi eğlenceler!

Umarım listede kullanabileceğiniz bir veya daha fazla kısayol vardır!

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Lori bir web içeriği yaratıcısıdır (serbest yazar için süslü başlık), kendi kendini kanıtlamış bir teknoloji hastası ve kişisel bilgisayar teknolojisidir; bazı insanlar onu “teknoloji takıntılı” olarak görüyor. O bir telefon bağımlısı; onu her iki ayda bir elinde yeni bir akıllı telefonla ve telefonunu yanına alamazsa panik noktasına kadar yaşayan mobil teknoloji ile göreceksiniz.

çok faydalı teşekkür ederim

Bu çok yardımcı.

Bu, elinizin altında bulunması gereken kullanışlı bir referans olacaktır. Kısayol tuşlarını kullanmakta her zaman kötü oldum.

Merhaba, Word 2013 belgesinin çeşitli yerlerine zengin metin içeriği kontrol kutusu ekledim. Her konuma atlayan hangi kısayol tuşunu/işlev tuşunu hatırlayamıyorum………. her form denetimine ‘dalabiliyorsanız’, doldurmayı kolaylaştırır. Bunu yıllar önce Word 2003’te formlarda/şablonlarda yapardı……. F11 belki ama bu çalışmıyor……

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*